Ne visi vyrai naudojasi stilisčių patarimais, tačiau vis daugiau pirkėjų prieš pirkdami ieško informacijos apie madingus drabužius. Vyriškos žieminės striukės nėra išimtis. Norėdami nusipirkti geros kokybės stilingą striukę turėtumėte peržiūrėti ne vieną mados žurnalą. Šiandien tai padaryti itin paprasta. Vien paieškojus vyriškų striukių internetinėse parduotuvėse suprasite, kokios spalvos, koks dizainas bus populiarus šį sezoną. Juk kiekvienas pardavėjas stengiasi pardavinėti tik naujausią produkciją. Nesunku suprasti, kad Lietuvoje vyrai nėra tie pirkėjai, kurie siekia, kad striukės būtų itin stilingos. Dėl šios priežasties pasikalbėjome su stiliste ir paprašėme pateikti praktiškus patarimus, kuriais vadovaujantis būtų galima nusipirkti gerą striukę.

Pirmas patarimas – tai neskubėkite pirkti. Juk niekas jūsų nespaudžia, kad per dvi dienas turite susirasti žieminę striukę. Šiam procesui skirkite daugiau laiko. Pasidomėkite kas šiuo metu populiaru vakaruose. Juk visos mados atkeliauja iš ten. Jeigu kažkoks vyriškų striukių dizainas išpopuliarėja JAV, Kanadoje ar vakarų Europoje, tuomet tik laiko klausimas, kada tokias žiemines striukes nešios ir Lietuvos vyrai. Tačiau šioje vietoje reikia elgtis protingai. Jeigu galite sau leisti nusipirkti kiek brangesnę striukę, tuomet taip ir darykite. Juk dauguma pigių variantų nešios didžioji masė žmonių, todėl sumokėdami, kad ir dvidešimt eurų daugiau jau turėsite išskirtinę striukę.

Vyriškos žieminės striukės

Antras patarimas – labai svarbus tinkamas dydis. Nėra nieko blogiau, kada vyras nešioja per mažą ar ženkliai per didelę striukę. Ji turi būti tokios dydžio, koks tinkamai atrodo ant jūsų. Nereikia pirkti kiek didesnius drabužius, nes tai nėra stilinga. Tiems vyrams, kurie sportuoja ir turi vyriškas kūno linijas reikėtų žieminės striukės, kuri pabrėžtų kūno siluetą. Taip atrodysite daug geriau, nei su ženkliai per didele striuke. Norėdami geriau suprasti kokios vyriškos žieminės striukės yra stilingos apsilankykite: Style24.lt. Čia didelis asortimentas ir protingos kainos.

Kokios spalvos geriausiai tinka vyrams?

Šiam sezonui labai populiarūs rudi atspalviai bei tamsiai mėlynos žieminių striukių spalvos. Aišku, jeigu jums labai patinka juoda spalva, tuomet ir rinkitės tokią striuke. Mada tai ne visuomet geriausias sprendimas. Reikia pirmiausia galvoti apie striukės patogumą ir ar ji bus šilta? Kai kuriais metais turime itin šaltas žiemas, todėl reikėtų pagalvoti ne tik apie striukės grožį.

Vyriškos žieminės striukės

Ar vyriškos žieminės striukės gali būti madingos?

Žinoma, kad kiekvienas drabužis gali būti madingas. Tačiau ar vyriškos žieminės striukės turi būti itin madingos, stilingos tai klausimas, kuriam reikia skirti daugiau laiko. Tvarkingai apsirengęs vyras tikrai geriau, nei bet kaip, tačiau persistengti nereikėtų. Labai keistai atrodo, kuomet vyrai daugiau skiria dėmesio madai, nei moterys. Tai tinka jeigu esate aktorius, dainininkas, kada jūsų išvaizda, tai jūsų uždarbis. Tiems vyrams, kurie gyvena tradicinį gyvenimo būdą, reikia atrodyti tvarkingai, nešioti praktiškus drabužius, bei tiesiog nepamiršti, kad aprangai taip pat reikėtų skirti kažkiek savo laiko.