Įprastai vonios kambariai būna šviesių spalvų, dažniausiai – baltos. Taip pat viena iš lėtai besikeičiančių tendencijų yra plytelės, kurios pasirenkamos dėl praktiškumo. Vonios kambariui tenka atlaikyti nemažai drėgmės, todėl labai dažnai pasirenkama sienas išklijuoti plytelėmis. Tačiau atsirandant naujoms medžiagoms, kurios tinka vonios kambariui, galima ją puošti ne tik plytelėmis, o spalvos neprivalo būti įprastos. Kaip ir visi kiti namo kambariai, šis gali būti įdomus, išskirtinio dizaino ir puikiai atlikti savo tikrąją funkciją. Sužinokite kokios tendencijos yra populiarios šiuo metu.

Reikėtų pamiršti įprastai baltus vonios kambarius, kurios primena ligonine ar laboratorijas ir įtraukti šiek tiek spalvų, kurios pagyvintų interjerą. Tamsesnės spalvos po truputį tampa madingos namų interjere, todėl ir vonioje jas galima puikiai pritaikyti. Žinoma, visiškai juodos spalvos kambarys nebus praktiškas, kadangi vonioje labai greitai ant sienų pasimatys kalkės. Tačiau derinant kelias spalvas tarpusavyje arba renkantis šviesesnes spalvas galima sukurti ir įdomų, ir praktišką dizainą.

Tamsių spalvų itin vengia turintys nedideles vonias, kadangi jos vizualiai sumažina erdvę, tačiau tokiais atvejais galima rinktis ne tamsias sienas, o tamsius akcentus. Prie šviesaus fono puikiai tiks juodos spalvos vonios, spintelės ir dar keli akcentai. Taip pat verta atsiminti, kad plytelės neišeina iš mados, paprasčiausiai yra daug daugiau rūšių, įdomesnių variantų, kuriuos galima panaudoti naujame, moderniame vonios kambaryje.

Norintiems švaros jausmo, puikiai tiks melsvos spalvos sienos ar plytelės vonios kambaryje ir baltos spalvos spintelės bei vonia. Norintiems išskirtinio dizaino gali rinktis margas tamsios spalvos plyteles, o galvojantiems apie išskirtinį dizainą galima suderinti tamsiai žalios spalvos sienas su pilkais akcentais. Daugelis spalvų gali tikti vonios kambariui, svarbiausia jas suderinti tarpusavyje.

Keičiasi ne tik spalvų tendencijos, daugelis taip pat vis daugiau dėmesio skiria vonios dydžiui, formai ir patogumui. Šiais laikais galima rinktis visokiausių formų ir dizainų vonias, svarbiausia žinoti kas tiks jūsų turimo dydžio vonios kambariui. Jei galvojate apie naują vonios įrangą, išsirinkti ją galite – https://www.murestadeco.lt/. Mėgstantys dušo kabinas jau gali jas pakeisti lietaus kambariu – taip vadinama dušo erdvė, kuri vonios kambaryje atskirta tik stiklo pertvara. Taip prausimuisi turima daugiau erdvės ir yra patogiau, nes nereikia lipti į kabiną.