vartojimo paskolaSunkiai surasime žmogų, kuriam nebūtų gyvenime tekę susidurti su situacija, kuomet poreikiai viršija galimybes. Vienu atveju tai gali būti netikėti sveikatos sutrikimai, mokslo, būsto įsirengimo išlaidos ar tiesiog stambesnio pirkinio ar kelionės itin finansiškai patrauklus pasiūlymas, kuris po ilgesnio laiko jau bus gerokai brangesnis. Tuomet neišvengiamai kyla klausimas – kur gauti reikiamą pinigų sumą? Skolinimasis iš draugų ar giminaičių dažnai paskui save nudriekia nemalonų psichologinio diskomforto šleifą. Visgi, sprendimą visuomet galima rasti. Vienas tokių – vartojimo paskola.

Vartojimo paskolos šiomis dienomis yra išties dažnas reiškinys. O ir galimybės gauti vartojimo paskolą ganėtinai plačios. Vieniems labiau priimtinos greitos paskolos, kurias galima įsigyti vos per kelioliką minučių, užpildžius paraišką internetu, kiti pirmenybę teikia asmeninei paskolai iš banko. Jeigu esate pastarųjų šalininkas ir šiomis dienomis jums žūt būt reikalinga asmeninė paskola, tuomet ieškokite Luminor vartojimo paskola, SEB vartojimo paskola, Swedbank paskola.

Galbūt turite sąskaitą mažiau populiariame Lietuvos banke ir manote, jog jis negalės pasiūlyti itin patrauklių vartojimo paskolų sąlygų? Tikrai nederėtų tokių išvadų daryti detaliai nepatikrinus visos informacijos. Palankūs klientų atsiliepimai rodo, jog, sakykim, Citadele vartojimo paskola ar Medicinos bankas vartojimo paskola, nors ir turėdami mažiau klientų Lietuvos piliečių tarpe, sėkmingai bendradarbiauja su įvairių šalių investuotojais ir klientais, o nuolatiniams savo šalies klientams gali pasiūlyti išties puikių vartojimo paskolų variantų.

Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausią kreditorių? Jokiu būdu nesusižavėkite pirma pasiūlyta paskola ir garsiai deklaruojamomis palankiomis sąlygomis. Šiomis dienomis internete nesunkiai rasite paskolų palyginimo platformas, kurioje, užpildę vieną paraišką, gausite visus įmanomus pasiūlymus. Jums teliks išsirinkti sau finansiškai palankiausią. Skubame užtikrinti, jog tokia paslauga išties nieko nekainuoja, be to, yra saugu. Tokiose paskolų palyginimo platformose klientų duomenys saugomi didelio saugumo duomenų centruose, o visa informacija apie klientus perduodama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Sutartį reiks pasirašyti tik su paskolos davimo įmone, kurią pasirinksite.

Gavę preliminarius pasiūlymus, išsirinkite 2-3 kreditorius, užpildykite jų prašomas paraiškas ir sulaukite siūlomų asmeninės paskolos pasiūlymų. Labai dažnai paskolos sąlygos gali kisti atsižvelgiant į konkrečius kiekvieno kliento finansinės ar šeimyninės padėties aspektus. Dažnai apsistojus ties vienu, rodos, tokiu patraukliu pasiūlymu, galima aptikti, jog vartojimo paskolą galima gauti dar palankesnėmis sąlygomis. Mes, tuo tarpu, pateiksime, svarbiausias sąlygas, į kurias reiktų atkreipti dėmesį renkantis vartojomo paskolą:

  • Kaina. Labai tikslinga palyginti ne tik metinę palūkanų normą, bet ir BVKKMN. Tai yra bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Būtinai atkreipkite dėmesį ne tik į kiekvieno mėnesio įmokos dydį, bet ir į visą grąžintiną sumą.

  • Atidžiai palyginkite ir įvertinkite visus papildomus mokesčius. Tai – paskolos draudimas, tarpininkavimas, pajinis įnašas, išankstinio grąžinimo sąlygos, delspinigiai, sąskaitos tvarkymai ir kt. Verta žinoti, jog sudarant sutartį ne visuomet būna visi paminėti ar dar kitokie papildomi mokesčiai. Jie tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nereikšmingi, tačiau vienokio ar kitokio mokesčio nebuvimas bendrą grąžintiną sumą gali ženkliai sumažinti.

  • Perskaitę sutartį, drąsiai skambinkite ar rašykite kreditoriams ir užduokite klausimus, kurie jums neaiškūs.

  • Galiausiai, žinokite, jog iškilus kažkokiems grąžinimo ar kitokiems nenumatytiems nesklandumams, nevenkite kreiptis tiesiogiai į savo kreditorių. Dažnai atviras ir geranoriškas pokalbis duoda puikesnių rezultatų, nei problemos ignoravimas.