Jeigu užsiimate tam tikru sportu, daug keliaujate arba stogo bagažinės Jums reikalingos dėl daiktų pervežimo – tokiu atveju šis straipsnis kaip tik Jums. Jame ne tik supažindinsime su pagrindiniais tipais, tačiau ir išskirtume ekspertų pateiktus patarimus, kurie padės rasti tinkamiausią įrangą.

Kadangi automobilio bagažinės ant stogo yra labai įvairios – skirti laiko smulkmenoms tikrai verta.

Sistemos kaina

Dažniausiai kainos apsibrėžimas kur kas labiau sukonkretina ir pagreitina paieškas, tad siūlome įvertinti savo galimybes. Juk auto bagažinės kainos gali labai varijuoti. Visgi, net ir norėdami sutaupyti lietuviai puikiai supranta, kad pigiau gali reikšti blogesnę kokybę, tad verta investuoti tiek, kiek tik reikia, kad kokybė būtų gera. Galiausiai nepamirškite, kad internete gama pamatyti nuolaidas, akcijas, kurios leis įrangą įsigyti dar pigiau.

Bagažinės matmenys

Kitas svarbus kriterijus yra bagažinės matmenys. Jeigu planuojate vežti tokius daiktus, kaip kad baidarė – tuomet geriausia iškart pirkti specializuotas bagažines. Jos pritaikytos tam tikros inventoriaus transportavimui, kad galimas ne tik tvirtas, tačiau taip pat ir saugus pririšimas.

Išlaikymo svoris

Taip pat svarbus kriterijus yra svoris, kurį bagažinė gali išlaikyti. Jis santykinai turi sąlyti su matmenimis, tačiau ne visiškai, kadangi net ir trumpa bagažinė gali išlaikyti iki 100 ir daugiau kg. Žinoma, svorio galimybės taip pat remiasi ir į pačią transporto priemonę, kadangi paprastesnio modelio ne visada geba vežti sunkius daiktus.

Bagažinės talpa

Taip pat pasirenkamos stogo bagažines gali varijuoti ir savo talpa. Nuo tokių, kurios talpina iki 100 litrų iki labai talpių, kurios gali siekti net ir 1000 litrų. Vėlgi, talpa lemia matmenis, dažnai išlaikomą svorį bei kiną, tad viską reikia įvertinti vienu kartu.

Stogo bagažinės sudėtis

Galiausiai, taip pat ekspertai tikina, kad reikia daugiau dėmesio skirti bagažinės medžiagai, kadangi dažniausiai skubėdami žmonės neįvertina šito kriterijaus, o paskui pergyvena, kad bagažinė labai trumpai tarnauja. Norėdami būti ramūs dėl kokybės turėtumėte rinktis nerūdijančio plieno gaminį, kurios dalys dažniausiai papildomai tvirtinamos iš aukščiausios kokybės plastiko. Kadangi tai daiktas, kuris nemažai laiko praleidžia lauke – nepamirškite, kad būtinas atsparumas aplinkos poveikiui.