sienų plytelėsKeraminės sienų plytelės dėl savo estetinių savybių, praktiškumo ir lengvos priežiūros vis sparčiau skinasi kelią į visas gyvenamų namų bei darbo patalpų zonas. Itin įvairus jų dizainas leidžia sukurti pačius neįtikėčiausius interjero sprendimus. Visai nesvarbu, ar sienoms kloti naudojamos vienspalvės ar margos plytelės, jūsų namų ar darbo interjeras gali tapti vienetiniu ir itin originaliu. Tereikia pasitelkti fantaziją ir profesionalius specialistų patarimus.

Apie tai, kur ieškoti sienų plytelių, galima pasakyti tai, jog pirmiausia turite apsispręsti – pirksite jas internetu ar fizinėje parduotuvėje. Jeigu turite laiko aplankyti keletą prekybos vietų ir išsirinkti sau tinkamiausias sienų plyteles, tuomet puiku. Turėsite galimybę išklausyti prekybos vietoje dirbančių profesionalų patarimus. Tuo tarpu, taupantiems savo laiką, siūloma pirkti internetu. Net neišėję iš namų, galėsite perversti visus prekių katalogus, palyginti kainas, išmatavimus, siūlomas plytelių spalvas ir raštus. Įmonių siūlančių pirkti sienų plyteles tiek internetu, tiek fizinėse prekybos vietose mūsų šalyje tikrai netrūksta, o ir prekių kokybe mūsų prekybininkai tikrai nesiskundžia. Tad galite drąsiai ieškoti Depo sienų plytelės, sienų plytelės Moki Veži, Iris plytelės, sienų plytelės Senukai ir kt.

Pasak plytelių prekybos ir klojimo specialistų, šiandienos plytelių pasirinkimas leidžia jas pritaikyti labai skirtingose interjero erdvėse. Ta nuostata, jog akmens masės plytelės yra tinkamos kloti tik vonios ir virtuvėms sienoms, jau seniai paneigta. Be abejonės, minėtoms namų erdvėms sienų plytelės yra nepamainomas sprendimas, tačiau vis dažniau tokią sienų puošybą pasirenkama ir svetainės, koridoriaus ar valgomojo sienoms. Ką jau kalbėti apie įvairias biurų patalpas. Šiandien galite rasti ne vieną ofiso koridorių ar poilsio bei valgymo zoną, papuoštą dailiomis sienų plytelėmis.

Medžio ar marmuro imitacijos plytelės yra sunkiai atskiriamos nuo vaizduojamos medžiagos originalo. Tad medžio imitacijos plytelės bet kurios patalpos sienoms suteiks šilumos ir jaukumo jausmą, tuo tarpu, marmuro imitacijos plytelės leis džiaugtis prabangia ir puošnia aplinka, sudarančia įspūdį, jog interjerui papuošti nepagailėta didelių investicijų. Jeigu pasirinksite ryškiaspalves, margas plyteles, galėsite džiaugtis itin įsimintinu interjeru. Tokiomis plytelėmis galima papuošti visą sieną ar netgi lubas. Mėgstantiems ekstravagantiškesnius akcentus, siūloma pasirinkti itin ryškių ir neįprastų spalvų bei raštų keramines plyteles, kuriomis galėsite pabrėžti vieną pasirinktos erdvės sieną. Tarpusavyje galima derinti įvairių rūšių ir spalvų plyteles – vienokias grindims, kitokias – tos pačios erdvėms sienoms. Svarbu tik išsaugoti jų bendrą stilių.

Sukurti išskirtinį interjerą galima ne tik derinant plytelių spalvas bei raštus, bet ir jų formą. Pastaruoju metu ypač populiarios šešiakampės plytelės. Pasitelkus į pagalbą fantaziją ir profesionalių interjero dizainerių paslaugas, šešiakampės plytelės leidžia sukurti pačius netikėčiausius sienų apdailos variantus. Norint atnaujinti visą erdvę, nebūtina daryti visos patalpos remontą. Užtenka sukurti vieną akcentinę sieną. Priklausomai nuo jūsų skonio ir poreikių, tai gali būti vientisa pastelinių spalvų siena arba, atvirkščiai – ryškių, netgi rėkiančių spalvų detalė. Pasirinkimas mūsų rinkoje išties platus. Sakykim, visame pasaulyje garsus prekės ženklas Cerrol siūlo pačių įvairiausių rūšių sienų plyteles. Cerrol plytelės padės įgyvendinti net ir pačius sunkiausius interjero dizaino sumanymus. Tuo tarpu, pirmenybę klasikiniam stiliui teikiantiems interjero kūrėjams, didelė spalvų ir formų gama leis išsirinkti tinkamiausią pastelinių spalvų ir įprastų formų variantą.