Vos tik prakalbus apie automobilius, nesunku pastebėti, kad su šia transporto priemone susiję procesai, galėtų būti skaičiuojami net ne šimtais, o tūkstančiais. Galbūt tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl nemažai daliai žmonių nuolat iškyla įvairių klausimų. O, ar galėtų būti kitaip, kai procesų tiek daug? Vienas iš jų yra ir purkštukų patikra. Net ir tie, kurie automobilius turi ir vairuoja metų metus, apie šią paslaugą, ko gero, nežino daug svarbių akcentų Tad skubame pateikti pačią svarbiausią informaciją. 

Kada verta atlikti šią patikrą?

Specialistai sako, kad purkštukų patikra turėtų būti atliekama vos tik pastebėjus pirmuosius požymius, galinčius signalizuoti apie jų gedimą. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad neįgudusiam žinovui gali būti sudėtinga suprasti, kokie tie požymiai. Taigi, išvardiname juos, o jums – belieka tik įsiminti ir laiku pastebėti. Tai – salone sklindantis degalų kvapas; padidėjusios kuro sąnaudos; tampa sunku užvesti automobilio variklį; deganti indikatoriaus lemputė. 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis autoservisą šiai paslaugai atlikti?

Atsižvelgiant į tai, kad šiandien autoservisų pasirinkimas yra labai didelis, svarbu rinktis atsakingai. Tad į kokius akcentus reikėtų atkreipti dėmesį, kai jūsų tikslas yra išsirinkti autoservisą purkštukų patikrai? Specialistai rekomenduoja teikti pirmenybę tam autoservisui, kuris deklaruoja, jog purkštukų patikrai bus taikomi patys inovatyviausi bei pažangiausi metodai.

Kiek laiko truks su kuro purkštukais susiję remonto darbai?

Taigi, atlikus patikrą dažniausiai yra reikalingas ir remontas. Tad dar vienas, klientus ypač dominantis klausimas skamba labai praktiškai: o kiek laiko tam prireiks? Specialistai turi gerų žinių – jie sako, kad dažniausiai purkštukų remontui atlikti reikia vos vienos dienos. 

O galbūt kuro purkštukus verta keisti naujais?

Tiesa, verta akcentuoti ir tai, kad remontas nebūtinai yra vienintelė išeitis – kartais tiesiog galimas keitimas. Tačiau, ar jis būtinas? Specialistai sako, kad atsakymas į šį klausimą, galėtų būtų pateikiamas tik po išsamios apžiūros. 

Taigi, nors purkštukų patikrai ir nėra kasdienis procesas, tikimės, kad nuo šiol su tuo susijusių klausimų bus kur kas mažiau.