Vis daugiau žmonių sužino kas yra įtempiamos lubos ir kokie yra jų privalumai, todėl galima pastebėti, kad toks lubų įrengimo ar atnaujinimo būdas šiuo metu kur kas populiaresnis nei anksčiau. Visgi kiekvienas nori turėti tokį interjerą, kuris teiktų džiaugsmo ir leistų jaustis namuose jaukiai ir komfortiškai. Anksčiau tai buvo gana brangus pasirinkimas ir ne kiekvienas turėdavo tokį biudžetą, kad galėtų įsirengti įtempiamas lubas, tačiau su laiku atsirado daugiau gamintojų ir specialistų, galinčių sumontuoti tokias lubas. Dėl didesnės konkurencijos atsiradimo, pagerėjo ir kainos, todėl dabar norint tokio tipo lubų tikrai galima sau tą leisti. Toks sprendimas tikrai pagyvins interjerą, tačiau reikia žinoti, jog itin pigūs pasiūlymai ne visada gali reikšti, kad pasisekė.

Įtempiamos lubos rinkoje jau kurį laiką. Tai labai paprasta konstrukcija, kurią sudaro karkasas ir plėvelė iš plastiko, kuri ir yra įtempiama. Kokybiška plėvelė tikrai tarnauja labai ilgai ir dažnai yra pakeičiama ne dėl kokių nors defektų, o dėl to, kad atsibosta tas pats stilius ir norisi naujo dizaino. Deja, su lyg metais ši plėvelė buvo pradėta padirbinėti, todėl dabar itin pigių plėvelių pasiūlymai gali būti labai prastas pasirinkimas, nes ten nebūtinai yra kokybiškas ir visus ES saugumo reikalavimus atitinkantis gaminys. Kaip ir iš ko gaminama netikra plėvelė nėra aišku, nes ten gali būti ir kokių nors sveikatai nesaugių priemaišų, todėl siūloma visuomet prašyti gamintojų patvirtinti plėvelės kokybę sertifikatu. Puikų įtempiamų lubų pasirinkimą rasite – https://www.lubunamai.lt/.

Kai kokybę jau įvertinate ir nelieka jokių neaiškumu, galima pradėti galvoti apie dizainus, kurie gali būti labai įvairūs. Plėvelės paviršius gali būti blizgus, matinis arba satininis, o spalvų pasirinkimas tikrai didžiulis, taigi, nei vieno stiliaus interjerui nebus problemos rasti sau tinkamų sprendimų. Jei reikia labai išskirtinių sprendimų plėvelėje gali būti atvaizduota ir jūsų nuotrauka ar norimas paveikslėlis – taip tikrai turėsite labai originalias lubas bei interjerą. Įtempiamos lubos neprivalo būti paprastas sprendimas. Tačiau, kad ir ką pasirinksite taip pat dėmesį skirkite ir gerai savo darbą išmanantiems montuotojams, tik taip žinosite, jog lubos bus įrengtos kokybiškai ir tarnaus dar ilgai.