Kokie šilumos siurbliai oras vanduo yra perkamiausi?

 

Taigi, jeigu išsirinkote būtent šio tipo šilumos siurblį, tad rekomenduojame šiuos gamintojus: „Daikin“, „Samsung“, „Midea“. Tai vieni populiariausių gamintojų, kuriuos renkasi nemaža dalis klientų. Kodėl būtent šie gamintojai? Perkant šilumos siurblį svarbu, kad jis turėtų aukštus techninius parametrus, tačiau dar svarbiau, kad jis būtų pagamintas iš itin aukštos kokybės medžiagų. Šiuos įrenginius perkame ne vieneriems metams. Šildymo sistemą dažniausiai projektuojama minimaliai 10-15 metų. Prie minėtų kriterijų reikėtų pridėti ir šilumos siurblio dizainą. Kiek kainuoja išskirtinės kokybės šilumos siurbliai? Šios srities specialistai pastebi tendenciją, kad kiekvienais metais šilumos siurblių kainos mažėja. Kuriami nauji modeliai, kurie turi aukštas charakteristikas ir modernų dizainą. Taigi, tokių šilumos siurblių kainos svyruoja nuo 500 Eur ir gali siekti 2000 Eur. Galutinė šilumos siurblio kaina priklausys nuo šilumos siurblio tipo. Ar šilumos siurbliai populiarūs Lietuvoje? Prieš 5 metus šie įrenginiai buvo mažai žinomi, tačiau šiuo metu galima stebėti naujų klientų augimą. Vis daugiau žmonių domisi tokiais įrenginiais.

Šilumos siurbliai ir kodėl rinktis „Midea“ gamintoją?

Iš kokių šilumos siurblių tipų galime rinktis? Kalbant apie šilumos siurblius, tai jų vienas iš pliusų, jog turime didelį asortimentą. Šiuo metu galite įsigyti tokius šilumos siurblius: šilumos siurbliai oras oras, šilumos siurbliai oras vanduo, šilumos siurbliai gruntas vanduo, termodinaminiai šilumos siurbliai, kurie naudoja saulės ir vėjo energiją. Kiek gali kainuoti toks šilumos siurblys? Kadangi kalbame apie „Midea“ šilumos siurblius, tad svarbu žinoti tai, kad šis gamintojas siūlo didelį šilumos siurblių pasirinkimą. Kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Kaip atliekamas montavimas? Kaip ir visų šilumos siurblių, taip ir šio gamintojo produkcijos montavimas atliekamas gana paprastai. Tačiau, jau ne kartą rašėme ir daugelis šios srities specialistų rekomenduoja, kad visus montavimo darbus atliktų tik kvalifikuoti darbuotojai.

Specialistų patarimai renkantis šilumos siurblį

 

Ar šilumos siurblius galima įsigyti visoje Lietuvoje? Klausimas į kurį jau atsakėme. Lietuvoje gausu įmonių, kurios prekiauja kokybiškais šilumos siurbliais. Tokius įrenginius galima įsigyti tiek internetu, tiek užsisakant pardavimo salone. Pagal ką rinktis šilumos siurblį? Orientuokitės į šilumos siurblio kokybę. Jeigu peržiūrėsite asortimentą, tada pamatysite, kad galite rinktis iš ypač didelio šilumos siurblių kiekio. Įmonės parduodančios šilumos siurblius siūlo įrenginius, kurie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Kokie šilumos siurblių modeliai perkamiausi? Lietuvoje gana dažnai klientai perka „Daikin“, „Samsung“ šilumos siurblius. Gamintojai, kurie siūlo kokybę, aukštus techninius parametrus, bei modernų ir šiuolaikišką šilumos siurblių dizainą.