Išskirtiniai mediniai namai ir jų privalumai

 

Ar žinote, kodėl mediniai namai tokie populiarūs? Pirmiausia, tai medžiagos iš kurių jie yra gaminami. Medis buvo populiarus prieš šimtą metų, išliks populiarus ir dar po šimtmečio. Juk tokiame name būnate arčiau gamtos, išlaikomas natūralumas. Kiekvienas, norinti užsisakyti tokį namą, pirmiausią turėtų pagalvoti apie finansines galimybes, kurias gali skirti jo išlaikymui. Medinio namo statyba kainuoja nepigiai, tad šis produktas ne kiekvienam. Taigi, kokie tie pagrindiniai medinių namų pliusai. Kaip jau minėjome, pirmoje vietoje išlieka natūralios medžiagos. Antras, pagrindinis pliusas, tai namo kaina ir pastatymo terminas. Dažnu atveju, mediniai namai yra pastatomi per itin trumpą laiką, tad kiekvienas norinti įsigyti tokį namą, gali rinktis iš didelio asortimento. Populiariausi išlieka 80 m2 ir 120 m2 ploto namai. Lietuvoje, daugelis jaunų šeimų nori namo, kuris galėtų augti, kartu su šeima. Ką tai reiškia? Kada jūsų šeima gausėja, natūraliai galima didinti namo plota. Perkant tokį namo projektą, konstrukcija yra projektuojama taip, kad kiekvienas galėtų prisitaikyti namą prie savo poreikių.

Mediniai namai, kaip nusipirkti?

 

Atrodytų gan keistas, klausimas, tačiau yra klientų, kurie nežino kaip išsirinkti ar kaip nusipirkti medinį namą? Statybų ekspertai rekomenduoja pirmiausia kreiptis į šios srities specialistus. Architektai, pagal jūsų poreikius suprojektuos namą ir paruoš individualų namo projektą. Aišku, tie kas nori sutaupyti, gali rinktis iš jau gatavų namo projektų. Vienintelis minusas, kad tokie namai ne visuomet tenkina busimų šeimininkų norus. Taigi, kada turite namo projektą, metas susirasti medinius namus statančia statybos bendrovė. Šiuo metu rinkoje galima rasti ne vieną įmonę, kuri užsiima tokių namų statyba, tad jeigu galvojate apie jų pirkimą, pirmiausia išsirinkite šios srities profesionalus. Labai svarbu, kad namas būtų pastatytas naudojant tik kokybiškas medžiagas ir laikantis visų būtinų statybos reikalavimų.

Kodėl mediniai namai populiarūs Skandinavijoje?

 

Ar kada pagalvojote, kodėl Skandinavai taip vertina Lietuviškus rąstinius, medinius namus? Pirmiausia tai namų kokybė. Iš tiesų, didžioji dalis Lietuvos statybos kompanijų, gali pasiūlyti ypač didelį skirtingų namų pasirinkimą už konkurencingas kainas. Tiek norvegai, tiek švedai jau ne pirmus metus renkasi būtent Klaipėdoje ar Mažeikių rajone pagamintus medinius namus, kurie statomi naudojant lietuvišką medieną. Aišku, Skandinavams pirmoje vietoje yra labai puiki lietuviška kaina. Juk vietinės kompanijos tokius darbus atlieka ženkliai brangiau, todėl natūralu, kad naudinga dirbti su kitomis statybos įmonėmis.