Jei jūsų sprendimas bus profesionalus langų valymas Vilniuje arba bet kuriame kitame šalies mieste, tokiu atveju viskas puikus – jums nereikės niekuo rūpintis, valymo priemonėmis – taip pat. Tačiau, jei langus valyti nuspręsite patys, tokiu atveju pirmiausia turėsite įsigyti šiam tikslui skirtų valymo priemonių. Vis dėlto, neretai nutinka ir taip, kad pradėjus valyti langus pastebima, jog… priemonė pasibaigė. Vykti į parduotuvę įsigyti valymo priemonės, ne visada yra geriausia išeitis. Taigi, būtent tokiais atvejais verta žinoti, kuo galima pakeisti pasibaigusią langų valymo priemonę ir gauti ne  prastesnė rezultatą. 

Taigi, jei valant langus pasibaigė šiam tikslui skirta priemonė, atminkite, kad jos pakaitalą pasigaminti ypač nesunku – tereikia nueiti į virtuvę ir pasiimti indų ploviklį. Jo šlakelį sumaišę su vandeniu, gausite puikią valymo priemonę.

Jei pasibaigė valymui skirta priemonė, išbandyti galite ir dar vieną sprendimą – viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik sumaišyti 8 dalis vandens su viena dalimi acto. Jei pageidaujant ir gaivaus aromato, galite įlašinti keletą lašų citrinų sulčių. tokia priemonė efektyviai pašalins ant langų esančius nešvarumus, be to, padės kovoti ir su pelėsiu. Kaip žinia, pelėsis gali pridaryti daug nemalonumų, tad ši priemonė puikiai tiks.

Jei valant langus ne tik priemonė pasibaigė, bet ir pastebėjote, jog ant rėmo yra sunkiai pašalinamų dėmių, tokiu atveju reikėtų rinktis dar vieną gudrybę: sumaišykite actą su soda ir gauta mase ištepkite lango rėmą. Po kelių minučių nuvalykite – dėmių neliks. 

Jei ant paties stiklo yra sunkiai pašalinamų dėmių, o valiklis pasibaigė, tokiu atveju verta prisiminti, kad jas galima pašalinti naudojant smulkią druską. Viskas, ką tereikia padaryti, tai tik sušlapinti nedidelį kiekį druskos ir gauta mase ištrinti stiklą, o vėliau nuvalyti minkšta šluoste. 

Taigi, jei pradėjote valyti langus pastebėjote, kad baigėsi šiam darbui skirta priemonė, nieko tokio – kaip matyti, yra daug būdų, kaip pasigaminti ne ką mažiau efektyvią  naminę langų valymo priemonę. tad belieka imtis darbo ir jau po keliasdešimt minučių mėgautis švariais langais.