Tiems, kas ruošiasi namo statybos verta domėtis visomis statybinių medžiagų kainomis. Viskas priklauso nuo to kiek kokios produkcijos pirksite. Renkantis langus visam namui reikės nemažos pinigų sumos, todėl naudinga pasidomėti akcijomis ar išpardavimais. Langai pigiau gali sutaupyti nemažą pinigų sumą, bet taip pat sumažinti mėnesines šildymo išlaidas. Daugelis galvoja, kad pigūs langai bus prastos kokybės, žemų techninių parametrų, tačiau kartais pigūs langai gali būti net ir geresni už kitus. Langų kokybė priklausys nuo to kokį gamintoją rinksitės, kada pirksite langus. Specialistai rekomenduoja langus užsisakinėti iš specialistų, kurie gerai išmano savo darbą, bei gali patarti tokiais klausimais. Langai brangiau ir itin aukštų techninių parametrų. Aišku, kad brangūs plastikiniai langai bus ir kokybiškesni ir galės tarnauti ilgus metus. Vienas svarbiausių aspektų, tai pasirinkti tinkamą gamintoją. Lietuvoje turime puikią galimybę užsisakinėti plastikinius langus iš didelio gamintojų kiekio. Taigi, vieni populiariausių brendų yra šie: GELAN, VEKA, ALUPLAST, KBE, SALAMANDER, KOMMERLING…

Kokius langus rinktis?

Pirmoje pastraipoje bendrai aprašėme, kokie gamintojai yra geriausi. Tačiau, reikia nepamiršti to, kad beveik visi gamintojai turi didelį langų profilių pasirinkimą. Šiuo atveju galima rinktis plastikinius langus iš trijų pagrindinių kategorijų. Pirmoji plastikinių langų kategoriją, tai patys pigiausi langai. Praktiškai kiekvienas langų gamintojas turi tokių profilių, kurie gaminami tiems, kas nori pigių langų. Antroji ir didesnė kategorija, tai „EKO“ langų profiliai. Vėl gi gamintojai turi tam tikrus plastikinių langų profilius, kurie yra skirti tiems, kas turi vidutines pajamas. Dar kitaip ši langų kategorija vadinama „šiltų“ profilių kategorija. Trečia kategorija, tai „Premium“ arba „Šilčiausi“ plastikiniai langai. Šios kategorijos profiliai yra su naujausiomis technologijomis. Ekologiškos gaminio medžiagos, storas stiklo paketas, tai produktai, kurie ne tik estetiškai atrodo, bet yra itin aukštų techninių parametrų.

Kaip užsisakyti langus?

Plastikinius langus galima užsisakinėti dviem būdais. Pirmasis, tai važiuojant į prekybos salonus. Šis būdas naudingas, nes galite apžiūrėti perkamų langų pavyzdžius. Gyvai pabendrauti su langų specialistais ir operatyviai gauti reikiamą informaciją. Antrasis ir vis labiau populiarėjantis būdas, tai langų užsakymas internetu. Šiuo metu daug langų pardavėjų turi internetines svetaines ir klientams siūlo „online“ aptarnavimo funkcija. Specialių įrankių pagalba galite pasikalbėti su konsultantu, kuris padės išsirinkti langų profilį. Aišku, taip pat naudinga ir tai, jog galite peržiūrėti daug naudingos informacijos apie plastikinius langus.