Nors rinkoje tai nėra naujovė, tačiau nemaža dalis žmonių nėra susidūrę su tokiais gaminiais. Todėl net ir tie, kurie nešioja paprastus lęšius gali nežinoti apie šį gaminį. Tačiau jo išskirtinumą išduoda jau pats pavadinimas, kuris nusako, jog šis gaminys turės tam tikrą spalvą. Ir iš tikrųjų tokie produktai pasižymi spalvomis, kurių dėka yra pakeičiama natūrali akių išvaizda. Todėl rudakiai nesunkiai gali tapti mėlynakiais ir atvirkščiai. Ir tai gana unikalus variantas, kadangi kažkokių kitų būdų kaip galima pakeisti akių spalvą praktiškai nėra. Be to, pokytis gali būti itin tikroviškas, todėl iš pirmo žvilgsnio praktiškai neįmanoma atskirti ar tokios akys yra natūralios, ar tai akių spalvą keičiantys lęšiai. Taip pat jie gali ir nekeisti spalvos, tačiau ją pakoreguoti. Toks variantas naudojamas dar dažniau norint išryškinti ir dar labiau pabrėžti jau natūralias akis. Taigi, tai tikrai unikalus gaminys, kuris leidžia keisti išvaizdą gana kardinaliai, kadangi kitų tokių alternatyvų nėra. Taip pat galima rinktis iš praktiškai bet kokių spalvų bei taip dar labiau išsiskirti.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai – išskirtinis Helovino atributas

Nors tai nėra mūsų šalyje gilias tradicijas turinti šventė, tačiau vis dažniau ji yra minima. Progą kardinaliai pakeisti savo išvaizdą ir kartu pasilinksminti mėgsta daugelis. Tačiau neretai tenka gerai pagalvoti, kaip būtų galima išsiskirti ir nustebinti ar netgi šokiruoti kitus šventės dalyvius. Žinoma, tą puikiai padeda padaryti kaukės ir išskirtinis makiažas. Tačiau prie to galima pridėti dar vieną gaminį, kuris tikrai suteiks unikalią išvaizdą. Tai būtų spalvoti lęšiai, kurie gali pakeisti jūsų akių spalvą į praktiškai bet kokią, pradedant nuo baltos ir baigiant juoda. Aišku, pastarieji variantai yra gana drastiški, todėl galima rinktis ir tarpines spalvas. Taip pat šių gaminių pagalba galima ne tik pakeisti spalvą, tačiau ir susikurti unikalų akių raštą, kuris nėra būdingas žmonėms. Todėl tikrai išsiskirsite vakarėlio metu turėdami, pavyzdžiui, katėms būdingas akis. O tai puikiai tinka Helovino šventei, kurios metu siekiama susikurti kuo išskirtinesnę išvaizdą. Tačiau tokį variantą galimą panaudoti ir kitomis progomis, kuomet reikia kardinaliai pakeisti įvaizdį.

https://www.lensor.eu/lt/kontaktiniai-lesiai/spalvoti-lesiai/

Ar nekenkia akims lęšiai spalvoti?

Tai natūralus klausimas, kuris gali kilti tikrai ne vienam, ypač pamačius kardinaliai pasikeitusias žmogaus akis. Kurios kartais gali įgauti ir visai nenatūralų įvaizdį. Tačiau nerimauti nereikėtų, kadangi kontaktiniai spalvoti lęšiai iš esmės nesiskiria nuo paprastų analogų, kurie naudojami pagerinti regėjimui. Taip pat yra tokių gaminių, kurie vienu metu gali atlikti šias dvi funkcijas. Ir kartu užtikrinti gerą regėjimą bei pakeisti akių spalvą. Todėl toks variantas yra visiškai saugus. Be to, šie gaminiai tinka net ir tiems, kurie nesiskundžia regos problemomis. Kadangi dalis jų visiškai nekeičia matomo vaizdo, o užtikrina tik kitokią išvaizdą. O jeigu tai vienkartinis gaminys, tuomet kažkokia rizika išvis minimali, kadangi net nereikia rūpintis tinkamu jo laikymu. Kas yra svarbu turint ir nešiojant lęšius ne vieną kartą, o tą darant periodiškai.