Baidarių nuoma kainuoja nebrangiai, tačiau žmonės vis tiek ieško būdų kaip sutaupyti. Rinktis baidarių nuomą pigiau galima, tačiau reikia žinoti kada pasirinkti. Baidarių nuomą pasirinkti pigiau galima įvairiais būdais. Kai kurie žmonės galvoja, jog galima mokėti pigiau pasirinkus dvivietę arba trivietę baidarę, tačiau kaina asmeniui dažniausiai yra ta pati. Tačiau tai nereiškia, jog negalima sutaupyti renkantis baidares. Yra būdų, kaip sutaupyti, tačiau jie ne visiems yra geras pasirinkimas. Kai kurie būdai, kaip sutaupyti:

  • Baidarės nuomojamos visai dienai. Todėl daugelis nesirenka baidarių darbo dienomis. Dėl to yra siūlomo darbo dienomis plaukioti pigiau. Baidarių nuoma darbo dienomis dažniausiai kainuoja pigiau. Galima pasiimti laisvadienį ir plaukioti darbo dieną. Atostogų metu geriau rinktis baidarių nuomą darbo dienomis. Tuomet bus galima dažniau plaukioti baidarėmis. Rinktis baidares yra naudinga tiems, kurie ne visada dirba darbo dienomis. Tokiu atveju jie gali rinktis baidarių nuomą pigiau.
  • Baidarių nuoma kaina yra pigesnė, jei žmonės pasirenka baidares kelioms dienoms. Tai pasiūlys ne visos įmonės, tačiau kartais galima gauti gerų pasiūlymų. Pasitaiko, jog reikia užsiminti apie tai, jog baidarės bus nuomojamos kelioms dienoms, tuomet gali būti pasiūlyta geresnė kaina. Tačiau ne visur bus siūloma pigiau. Dėl to naudinga susisiekti su keliomis įmonėmis ir sužinoti apie nuolaidas.
  • Baidarėmis plaukioti pigiau galima ne nuomojant, o perkant. Galbūt pats laikas įsigyti savo baidarę? Jei dažnai laiką leidžiate plaukiojant baidare, tuomet galima pagalvoti apie savo baidarę. Prieš perkant baidarę yra svarbu pagalvoti, kur baidarė bus laikoma. Baidarės yra nebrangios, todėl pasirinkti gali daugelis. Tačiau svarbu turėti vietą, kur būtų galima laikyti baidarę.

Baidarių nuoma yra pigi, todėl galima nuomoti baidares ir už pilną kainą. Baidarių nuoma kaina savaitgaliais yra 12 eurų asmeniui. Kaina yra nebrangi, todėl pasirinkti baidares galima ir savaitgaliais. Sutaupyti galima įvairiais būdais, tačiau reikia pagalvoti ar tai būtina. Galima sutaupyti kelis eurus, tačiau reikės tartis dėl darbo, jog būtų galima atidirbti kitą dieną. Geriau rasti baidarių nuomą, kuri siūlo nebrangią kainą. Baidares nuomoja daug verslų, todėl galima rasti įmonę, kuri siūlo pigesnes kainas. Reikia atkreipti dėmesį ar už siūlomą kainą yra pridedamas maršrutas, galbūt reikia mokėti papildomai. Baidarių nuoma yra nebrangi, todėl pasirinkti gali kiekvienas, kuriam patinka pramogauti.