Daugelis esame girdėję apie holivudinę šypseną. Balti dantys gali patraukti kiekvieno žmogaus dėmesio, tačiau ne visi gali turėti baltus dantis. Dažniausiai žmonės turi kiek pageltusius dantis ir turi juos balinti, jog pasiektų norimą dantų baltumą. Neretai žmonės nesivargina rinktis šios procedūros ir verčiau pasirenka dantų laminatės. Tai dažnai įžymybių pasirinkimas. Pasirinkus dantų laminates nereikia galvoti apie dažną dantų balinimą, nes jie būna balti. Dantų laminates dažnai pasirenka tam, jog dantys būtų balti ir norimos formos. Pasitaiko, jog žmonės turi nelygius, nedidelius dantis. Tokiais atvejais yra pasirenkamos dantų laminatės. Rinktis dantų laminates verta tiems, kurie nenori rūpintis dantų balinimu ar nori pakeisti dantų formą. Tačiau dantų laminatės yra brangios, todėl dažniausiai žmonės negali sau leisti jų pasirinkti. Dėl to yra pasirinkamas dantų balinimas. Balinti dantis pasirenka ir moterys, ir vyrai. Šią procedūrą renkasi dažnai įžymūs žmonės, tačiau nevengia pasirinkti ir tie, kurie dirba įprastus darbus. Dantų balinimas yra nebrangus, todėl jį pasirinkti gali kiekvienas žmogus. Kai kuriems gali reikėti pataupyti, tačiau pasirinkti gali praktiškai bet kuris. Balinti dantis kainuoja nebrangiai, todėl neretai dantys balinami net vaikams. Tokiu atveju verta pagalvoti ar tikrai verta balinti dantis. Dantų balinimas yra nesudėtinga procedūra, tačiau tai nereiškia, jog ji nekenkia dantims. Kai kuriais atvejais dantis balinti yra neverta:

  • Po dantų balinimo dantys vis tiek gelsta, todėl svarbi yra priežiūra. Jei nesiruošiate prižiūrėti dantų ir palaikyti jų baltumo, tuomet neverta balinti. Dantų baltumą išlaikyti yra nesudėtinga, reikia tik juos prižiūrėti. Wesmile.lt galite rasti reikalingas priemones dantų baltumui palaikyti.
  • Balinti dantis yra neverta, jei turite prastus gyvenimo įpročius. Jei mėgstate rūkyti, tuomet dantų balinimas nesuteiks daug naudos, kadangi dantų spalva vis tiek neišliks balta. Dantis balinti neverta tiems, kurie mėgsta gazuotus gėrimus. Tokiais atvejais geriau iš pradžių įprasti maitintis sveikai ir tik paskui tvarkyti dantis.
  • Pasitaiko, jog žmonės nori pasiekti perlų baltumo dantų atspalvį, todėl per dažnai balina dantis. Jei norite, jog dantys būtų balti, rinkitės dantų balinimą, tačiau nepersistenkite. Dažniausiai po vienos procedūros dantys yra pakankamai balti, jog žmogus galėtų džiaugtis baltais dantimis. Tačiau pasitaiko, jog žmonės nori vis baltesnių ir baltesnių dantų. Svarbu yra nepersistengti, nes tai gali pakenkti dantims.

Dantų balinimą pasirinkti yra verta, jei procedūros atliekamos saikingai ir yra pasirūpinama dantų būkle ir mityba.