Daugeliui atrodo, kad įmonės įregistravimas – juokų darbas. Tačiau dažnai pradėję gilintis į šį procesą ir jam įgyvendinti reikalingus veiksmus, žmonės supranta, kad tam turės skirti nemažai savo laiko bei jėgų. Jei bandysite „praslysti“ ir gerai neįsigilinsite į įstatymus ar taikomus reikalavimus, kiekviena klaida ar netikslumas gali kainuoti papildomas išlaidas bei stresą. Todėl daugelis būsimų verslininkų ir įmonių steigėjų šį darbą patiki profesionalams. Kodėl verta tai daryti?

Jums nereikės rinkti krūvos dokumentų ir pažymų

Galvojate, kad įmonės įregistravimas reikalauja bendrovės pavadinimo, adreso ir įstatinio kapitalo? Deja, bendrovės steigimas apima kur kas daugiau etapų, kurių kiekvienas turi savo niuansus.

Visų pirma, turite išgryninti ir protokoluoti įmonės tikslus bei uždavinius, tuomet pasirinkti buveinės patalpas ir gauti jos savininko sutikimą bei paruošti steigimo dokumentus. Taip pat reikalingas kaupiamosios sąskaitos atidarymas ir pažyma apie turimą įstatinį kapitalą, bendrovės įstatų parengimas, steigiamasis akcininkų susirinkimas, tinkamai užpildytos Juridinių asmenų registro formos ir notaro patvirtinimas, kad visi dokumentai ir pažymos atitinka LR įstatymus.

Tad įsivaizduokite, kiek vargo ir jūsų brangaus laiko sugaištų visa ši biurokratinė sistema ir pasiruošimas jai. Profesionalūs specialistai puikiai išmano visus etapus ir visa tai atliks už jus, todėl nesusidursite su jokiais nesklandumais.

Procesas vyks kur kas greičiau

Įmonės įregistravimas reikalauja ne tik specifinių žinių, bet ir laiko. Jei neturite praktikos ir niekada nebuvote susidūrę su įmonės įregistravimu, turėsite įsigilinti į kiekvieną žingsnį. Tikėtina, kad jei jau kuriate savo verslą, yra kur kas svarbesnių darbų, į kuriuos šiuo metu privalote koncentruotis. Juridinio subjekto steigimą patikėję specialistams galėsite džiaugtis sparčiu bendrovės steigimo procesu.

Kas teikia įmonės įregistravimo paslaugas?

Įmonės įregistravimą jums atliks bet kuri patyrusi, su įmonėmis dirbanti buhalterijos bendrovė. Ją galite rasti pagal rekomendacijas arba internete – tereikia tinkamai vykdyti paiešką. Pagrindinis kriterijus – miestas. Tad jei jus domina buhalteriai Kaune, būtinai ieškokite specialistų šioje apskrityje, antraip teks naršyti po krūvą svetainių, kurios paslaugas teikia kituose miestuose.