Elektroninė parduotuvė – pasirinkimas, be kurio šiandien savo veiklos vykdymo neįsivaizduoja labai didelė dalis verslininkų. Tačiau ir tai dar ne viskas – apie elektronines parduotuves būtų galima kalbėti labai daug, ne tik įvertinti jų naudą, bet ir aptariant kitus aspektus, pavyzdžiui, dizaino tipą. Yra atvejų, kuomet verčiau unikalų internetinės parduotuvės dizainą, tačiau galima išskirti ir situacijas, kuomet šabloninis variantas yra geresnis pasirinkimas. Taigi, šį kartą ir aptarsime šias situacijas.

Kai skirtas kuklesnis biudžetas

Pasitaiko atvejų, kuomet didžioji dalis sprendimų, susietų su elektroninės parduotuvės kūrimu, remiasi į biudžeto dydį. Jei yra numatytas kuklus biudžetas, šabloninis dizainas gali tapti puikiai išeitimi, kadangi šabloninio dizaino el parduotuvių kūrimas dažniausiai kainuoja pigiau, nei pasirenkanti unikalų dizainą.

Kai norima išbandyti savo jėgas internetinėje prekyboje

Šabloninio dizaino elektroninių parduotuvių kūrimas gali tapti puikia išeitimi ir tuo atveju, jei jūs norite tik išbandyti savo jėgas internetinėje prekyboje. Verta pastebėti, kad labai didelė dalis žmonių, vykdančių prekybą, tai daro fizinėje plotmėje ir nėra tikri,  ar internetinė prekyba yra jiems tinkamas pasirinkimas. Taigi, būtent tokiais atvejais naudinga turėti elektroninę parduotuvę, o, kad išlaidos būtų kuo mažesnės, galima rinktis šabloninį dizainą.

Paprastas valdymas

Jei siekiate, kad internetinės parduotuvės valdymas būtų kuo paprastesnis, tokiu atveju, taip pat vertėtų rinktis šabloninį dizainą.  Šio dizaino parduotuvės bus ypač lengva valdyti net ir tuo atveju, jei nieko bendra neturite su IT sritimi. Dažnu atveju galvojama, kad internetinės parduotuvės administravimas yra labai sudėtingas procesas, tačiau, jei bus pasirinktas šabloninis dizainas, sunkumų patirti tikrai neteks.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad elektroninių parduotuvių kūrimas, pasirenkant šabloninį dizainą, yra ideali išeitis, kai: esama kuklaus biudžeto; norime tik išbandyti savo jėgas internetinėje prekyboje, o taip pat – domina paprastas valdymas.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad visada galima koreguoti dizaino sprendimus – jei matysite, kad šabloninio dizaino parduotuvė nebeteisina jūsų lūkesčių, visuomet bus galima keisti esamą padėtį, tobulinti dizaino sprendimus ir t.t.