Vykti į parduotuvę su ekologišku, praktišku ir stilingu krepšiu – visapusiškai geras sprendimas. Sutaupoma pinigų, nes nereikia kiekvieną kartą pirkti vis naujų maišų. O ir stiliaus klausimas nelieka paskutinėje vietoje, nes sukurta nuostabaus dizaino daugkartinių krepšių. Bet apie viską nuo pradžių. Pirmiausia – apie įpročius parduotuvėse. Tiksliau, apie tai, kada ir kaip jose lankomės.

Pirkimo įpročiai

Kiekvieno iš mūsų pirkimo įpročiai skiriasi. Sunku nesutikti, tiesa? Kadangi prekių įvairovė (beveik nepriklausomai nuo srities) yra labai didelė, tai ir pirkimas kontrastingas. Šią temą nuolat rutulioja rinkodaros specialistai, ekonomistai…

Kas ieško paprastesnio varianto, kam rūpi įsigyti įmantresnį… Kas laikosi nuomonės, jog brangiau yra kokybiškiau, kas galvoja, jog prioritetas – mažiausia kaina…

Pirkimo įpročiai neblogai atskleidžiami lankantis prekybos centruose. Pavyzdžiui, vieni žmonės yra linkę įsigyti reikiamų produktų kas savaitę, o kiti eina į parduotuvę kasdien ar beveik kasdien. Atkreiptinas dėmesys, kad net tada, kai prekybos centruose lankomasi rečiau, vis tiek tikėtina bent porą kartų per savaitę kur nors užsukti papildyti prekių krepšelį. Juk ne visi produktai lieka švieži, kokybiški. Kalbant apie tokias prekes kaip popieriniai rankšluosčiai ar sausainiai, gal tai ir neaktualu, bet, tarkime, duona, paprastai tinka vartoti vos keletą dienų.

Nelengva pasakyti, kurie pirkėjai teisesni, kurie labiau sutaupo, kurie geriau planuoja namų ūkio reikalus. Vis dėlto dažnesni užsukimai parduotuvėn – didesnė išlaidavimo tikimybė. Štai reikia nusipirkti duonos ir sviesto, bet kartu dar prigriebiama saldainių, traškučių, šaldyta pica…

Tai bent patogu!

Akivaizdu, jog ką tik nusipirktus daiktus reikia kur nors įsidėti, kad būtų galima parsivežti ar parsinešti namo. Pavyzdžiui, kepalas duonos, kepalas batono, indelis grietinės, šokoladas ir miltų pakuotė. Kurgi įsidėti? Jei imtume viską į rankas, pasikištume po pažastimis, dar prisikrautume į kišenes, kažin ar pusiaukelėje visko nepamestume… Jei važiuojame automobiliu, be abejo, pirkimas tampa kur kas patogesnis, tačiau tais atvejais, kai pirkinių turime daug, iššūkiu gali tapti net „kelionė“ nuo kasos iki automobilių aikštelės.

Sprendimas paprastas, visiems žinomas. Akivaizdus. Koks? Pirkinių krepšiai. Tačiau tikriausiai pastebėjote, kad pastaruoju metu maišelių tema kelia tam tikrą suirutę, ypač siejamą su ekologija. Aišku, atsakingi žmonės paprastai parduotuvės krepšius naudoja daug kartų. Deja, tie krepšiai po kurio laiko gali suplyšti. Tad reikėtų kito sprendimo, tiesa?

O tas kitas sprendimas – daugkartiniai pirkinių krepšiai. Jie yra ekologiški. Jie yra ir praktiški. Negana to, jie dar yra ir stilingi. Nepaisant konkrečių prioritetų (ekologija, praktiškumas, stilius), tokie krepšiai vis vien turėtų atitikti lūkesčius. Juos galima praktiškai naudoti ir nesinervinti dėl pirkinių susidėjimo. Kaip teigiama internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt, daugkartinis pirkinių krepšys leidžia kaskart būti pasiruošusiems.

Vertinimas: tai bent patogu! Jei vairuojate, daugkartinį maišelį galite turėti tiesiog automobilio daiktadėžėje. Nusprendus po darbo užsukti į parduotuvę nereikės pirkti naujo maišelio.

Beje, daugkartinis reiškia ir šį tą daugiau: tvirtumą, talpumą. Nesinorėtų, kad po poros kartų krepšys suplyštų. Jis ir nesuplyšta, nes pagaminta kokybiškai.