Ne paslaptis, kad darbas užsienyje domina vis daugiau žmonių, o šalių, kurios tinkamos šiam tikslui įgyvendinti, taip pat yra labai daug. Taigi, dažnam žmogui neretai būna sudėtinga nuspręsti, kokią šalį pasirinkti. Savaime suprantama, kiekviena iš jų yra individuali, tad pasižymi tam tikromis ypatybėmis, tačiau vis tik galima išskirti tam tikrus faktus, kuomet verta rinktis darbą vienoje ar kitoje šalyje. Dėmesio centre – Olandija: skubame atskleisti detales, kokiems žmonėms šis pasirinkimas tiktų ypač. 

Jei domina darbas tarptautinėje kompanijoje

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad Olandija yra viena iš tų šalių, kurioje veikia ypač daug tarptautinių, kompanijų. Tad, jei jūsų tikslas ir yra toks – t. y., norite dirbti tarptautinėje kompanijoje, darbas Olandijoje yra ideali kryptis. 

Pakankamai stabili ekonomika

Nors pasaulį kartas nuo karto sukrečia finansinės krizės, kurios turi neigiamos įtakos ekonomiškos stabilumui, dėmesį verta atkreipti į tai, kad Olandija yra viena iš tų šalių, kurios ekonomika – pakankamai stabili ir tai yra ypač geras ženklas kiekvienam, svajojančiam dirbti svečioje šalyje. 

Šalyje – daug skirtingų tautybių

Sakoma, kad tikrai neįmanoma pasijusti vienišam toje šalyje, kurioje gyvena daug skirtingų tautybių žmonių. Būtent tokia yra ir Olandija – čia gyvena net 23 proc.  skirtingų tautybių žmonių, tad tikrai nesijausite vieniši – priešingai, galėsite stebėti kultūrų įvairovę ir semtis puikios patirties. 

Nedarbo lygis – vienas mažiausių Europoje

Verta akcentuoti ir dar vieną detalę: Olandija yra ta šalis, kurioje nedarbo lygis, lyginant su kitomis Europos šalimi, yra ypač mažas. Vadinasi, turite ypač daug galimybių rasti puikių darbą Olandijoje. 

Minimalus atlyginimas – gerokai didesnis nei mūsų šalyje

Savaime suprantama, uždarbis yra bene vienas labiausiai dominančių dalykų, o jis – tikrai puikus: vien ko vertas faktas, kad minimalus atlyginimas šioje šalyje siekia daugiau nei 1600 eurų (tuo atveju, jei asmuo yra vyresnis nei 22 metų). 

Gali būti taikomos mokesčių lengvatos

Nereikia pamiršti, kad Olandija yra viena iš tų šalių, kuri tam tikrais atvejais atvykusiems dirbti taiko mokesčių lengvatas. Tai – dar viena puiki žinia.