Įtempiamos lubos labai populiarėjantis variantas namų interjere, kai norisi greitai ir vėl džiaugtis kokybiškomis ir gražiai atrodančiomis lubomis. Kiekvienas namuose nori jaustis lyg jaukumo oazėje, todėl dizainas ir kiti sprendimai interjere tikrai turi tam įtakos. Jei įsikūrinėjate naujus namus arba pastebėjote, jog kambario luboms reikia restauracijos, nes kiekvieną dieną vis daugiau dažų nuo jų atsilupa, tuomet lubos iš pvc plėvelės gali būti jūsų atsakymas. Tokios lubos įrengiamos greitai, o viskas ko reikia, tai jų pagrindas ir plėvelė. Nors kažkada tai buvo itin prabangus variantas turėti lubas, dabar tai prieinama kiekvienam, todėl tokį sprendimą apsvarstyti būtina.

Pagrindiniai privalumai, kuriais pasižymi įtempiamos lubos yra lygumas ir tai, jog ateityje tikrai nereikės rūpintis atsilupinėjančiais dažais nuo lubų. Negana to tokių lubų įrengimas tikrai palyginus greitas nei tuomet kai reikia tinkavimo, lyginimo glaistymo ir kitų darbų. Daug atspalvių ir spalvų leidžia susikurti norimą kambario dizainą, todėl galima turėti net ir išskirtines, visiškai poreikius atitinkančias lubas. Jas galima nesunkiai valyti ir plauti, todėl nereikės pergyventi, kad jas pažeisite vandeniu ar kokia chemine priemone, nes jos yra gana atsparios net ir drėgmei.

Svarbiausia nepamiršti, kad įtempiamos lubos montuojamos gana ypatingai, todėl reikia pasirinkti tikrai gerai darbus atliekančius specialistus. Būtinai pasidomėkite jų patirtimi, darbais ir atsiliepimais, nes prastai sumontavus lubos gali atrodyti negražiai, o kartais net ir jų tarnavimo laikas ženkliai sumažėja dėl netinkamo jų sumontavimo. Kadangi tokios lubos yra iš plėvelės, reikia saugoti jas nuo pradūrimo, nes aštrūs daiktai gali nesunkiai pakenkti. Žinoma, aštrių daiktų dažniausiai luboms niekas nenaudoja, todėl tokio atvejo tikimybė minimali.

Karkasas prie kurio tvirtinama plėvelė gali būti plastikinis arba aliuminis, tad pasirinkite tai, kas jums atrodo geresnis variantas. Žinoma, aliuminis karkasas gali būti įrengiamas ne visais atvejais, tai priklauso nuo pačio kambario. Aliuminio karkasas laikomas ilgaamžiškesniu, tačiau plastikinį lengviau pritaikyti įvairioms situacijoms. Prie karkaso pritvirtinus plėvelę, kambarys yra kaitinamas, kad plėvelė įsitemptų. Taip plėvelė tampa tolygi ir atrodo puikiai kambaryje. Jei jūs galvojate apie įtempiamas lubas, jomis pasirūpinti gali https://www.lubunamai.lt/ specialistai.