Drąsiai galima sakyti, kad aukštakulniai bateliai yra viena prieštaringiausiai vertinamų avalynės rūšių. Viskas todėl, kad dauguma merginų bei moterų pripažįsta, kad avėdamos šiuos batelius susiduria su tam tikrais nepatogumais ir su ne itin komfortiška būsena juos nusiavusios, tačiau tuo pat metu teigia, kad avėdamos šiuos batelius labiau pasitiki savimi, atrodo grakščiau ir elegantiškiau. Taigi, išvada viena – aukštakulnius batelius avėti tikrai noris, tačiau tuo pat metu ieškoma būdų, kaip užtikrinti kuo didesnį komfortą. Gera žinia ta, kad tokių išeičių tikrai yra,  tereikia jas pritaikyti sau. Tad, kviečiame susipažinti. 

Pleistrai – tiesiog būtini

Viena didžiausių problemų, su kuria susiduria įvairaus amžiaus dailiosios lyties atstovės, avėdamos aukštakulnius batelius, nuospaudos ant kulnų. Jei norite jų išvengti, tikrai turėtumėte rinktis specialius pleistrus, kurie, klijuojami ant kulnų, mažins trintį ir užtikrins didesnį komfortą. 

Pravers ir silikoninės pagalvėlės

Vis dėlto, avint aukštakulnius batelius, pažeidžiami ir kulnai, ir pirštai. Belieka tik pridurti, kad ir vienu, ir kitu atveju pažeidimų tikimybė bus kur kas mažesnė, jei bus naudojamos silikoninės pagalvėlės. Tiesa, jos ne tik sumažins pažeidimų tikimybę, bet sumažins ir kojų nuovargį, kurį sukelia aukštakulniai bateliai.

Aukštakulnius batelius avėkite tiesiog namuose

Taip, taip, perskaitėte iš tiesų teisingai – aukštakulnius batelius verta avėti tiesiog namuose.  Jei šiuos batelius pirkote svarbiai progai, tai likus bent savaitei iki jos, išbandykite puikią gudrybę – tiesiog apsiaukite juos ir nešiokite bent kelias valandas. Dėl šio sprendimo aukštakulniai bateliai prasitemps, tad svarbią dieną juos avėti bus kur kas komfortiškiau.

Vanduo į vidų, bateliai – į šaldiklį

Tikra tiesa, šis patarimas skamba iš tiesų drastiškai, tačiau tuo pat metu yra labai naudingas. Jei jau ryt ar poryt laukia svarbi proga ir visą dieną teks avėti šiuos batelius, o jūs vis dar baiminatės, kad tai daryti bus nepatogu, būtinai išbandykite šią gudrybę. Į maišelius įpilkite vandens, įdėkite juos į batelius, o avalynę – į šaldiklį. Vanduo, virsdamas į ledą, temps batelius, tad avėdamos juos svarbią dieną, jausitės kur kas komfortiškiau.