audiAudi wikipedija teigia, jog šios kompanijos pėdsakai yra kildinami dar nuo 1899 metų. Praėję paskutiniai keli dešimtmečiai leido galutinai šiai transporto priemonių gamybos gigantei susikurti patogių, saugių, galingų ir sportiškų automobilių reputaciją. Audi automobilių išvaizda ir vidinis salonas gali pasigirti išskirtinu dizainu, tuo tarpu, po variklio gaubtu įsikūręs galingas variklis. Todėl visai nenuostabu, jog šios transporto priemonės – tikrai ne vienos pigiausių Lietuvos rinkoje.

Jeigu nutarėte, jog norite vairuoti tik Audi klasės automobilį, tuomet turite įvertinti savo lūkesčius ir galimybes: nauji ar naudoti Audi jums tinkamiausias pasirinkimas. Be abejonės, naujų automobilių salonai galės pasiūlyti geriausius pasirinkimus. Tačiau, jeigu tą šiek tiek riboja finansinės galimybės, nusiminti neverta. Internetinė paieška audi autogidas jus nuves į ne vieną naudotų transporto priemonių saloną.

Pavartę tokių prekybos vietų puslapius, išskyrėme keletą naudotų automobilių salonų teikiamų galimybių, kurios leis greitai ir be didelio nuostolio piniginei įsigyti pageidaujamos markės Audi automobilį:

  • Galimybė įsigyti auomobilį su garantija. Ši paslauga paprastai suteikiama nuo 12 iki 24 mėnesių ir neabejotinai ji taikoma tiems auto, kurių gamyklinė garantija jau pasibaigusi.

  • Garantija, jog automobilis turi tvarkingą serviso istoriją ir visi remonto bei autoserviso darbai atlikti kvalifikuotuose Audi salonuose.

  • Galimybė pirkti mašiną išsismokėtinai be banko paslaugų. Tam tereikės sudaryti pirkimo išsimokėtinai sutartį tarp auto salono ir pirkėjo. Beje, tokios sutartys gali būti sudaromos tiek su privačiais asmenimis, tiek su įmonėmis.

  • Garantija, jog parduodami ir perkami automobiliai turi tikrą ridą.

  • Suteikiama galimybė užsisakyti norimą Audi modelį iš savo partnerių ar filialų tinklo. Tam tiesiog prireiks šiek tiek palaukti, kol norimas automobilis bus atgabentas į artimiausią saloną ar netgi namus.

  • Kartu su automobiliu galite įsigyti ir audi mobilumo garantiją. Tai reiškia, jog iškilus nesklandumams kelyje, jūs galėsite susisiekti au artimiausio sertifikuoto Audi salono darbuotojais.

  • Naudotą pageidaujamą Audi automobilį galima pirkti naudojant savo senąjį. Vadinasi, dalį naujo automobilio kainos galėsite padengti iš karto ir nesirūpinti dėl senojo pardavimo rūpesčių.

  • Bus suteiktas jau turimos mašinos realios kainos rinkoje nustatymas.

Be abejonės, tai pačios populiariausios ir dažniausios naudotų automobilių salonų paslaugos. Kiekvieno pirkėjo lūkesčiai gali būti skirtingi, tad ir paslaugų pobūdis skirsis. Tuo pačiu, tai puiki galimybė pasidomėti, kokie Audi modeliai dažniausiai pageidaujami Lietuvos vairuotojų. Galima drąsiai išskirti tris: Audi A3, Audi A4 ir Audi A6.

Audi A3 automobiliai, iš pirmo žvilgsnio labai panašūs ir į kitus šios kompanijos modelius. Tačiau daugiau patirties turintys vairuotojai pastebi kokybiškesnes automobilio vidaus medžiagas, patrauklų prietaisų skydelio dizainą, itin estetiškus priekinius ir galinius žibintus ir kitus privalumus. Sėdę už šio auto vairo, pastebėsite išskirtinę stovėseną ant kelio. Tai leidžia sugerti įvairius kelio nelygumus ir važiavimas tampa daug komfortiškesnis.

Audi A4 naujausias modelis yra tikrai išskirtinis įvykis automobilių rinkoje. Kiekviena kėbulo linija, taip pat ir ant durelių perkelti šoniniai veidrodėliai žymiai sumažina oro pasipriešinimą. Nors automobilis išliko panašių gabaritų, tačiau tapo ženkliai erdvesnis viduje. Tą patį galima pasakyti ir apie bagažo skyrių. Jis gali būti net 505 litrų talpos, o nuleidus sėdynes siekia 1500 litrus.

Audi A6 naujausi modeliai nors ir išlaikė griežtas linijas, tačiau įgavo daugiau sportiškumo. Ankstesnių kartų A6 modeliai pasižymėjo kiek per kieta pakaba, tad kelio nelygumai buvo labiau juntami. Džiugu, jog gamintojai išgirdo kritiką ir naujoji pakabos sistema gali užtikrinti intuityvesnį automobilio valdymą.