Transporto valdymo sistema

Transporto valdymo sistema yra skirta įmonės krovinių, reisų ir transporto stebėjimą. Ji taip pat stebi atsiskaitymus, informacinį ryšį su klientais ir padeda suvaldyti kritines situacijas bei leidžia efektyviai pristatyti krovinius ten, kur jų labiausiai reikia.

Kiekvienoje įmonėje, tačiau būtent logistikos arba pervežimo bendrovėse, transportas yra prioritetas nr.1. Tai ne tik pagrindinis turto šaltinis ar vertingiausias įmonės rekvizitas, bet ir pagrindinis pelningumo šaltinis, todėl stebėti tai, kaip jis juda, veikia ir atlieka savo darbą – mažų mažiausiai naudinga. Transporto valdymo sistemų pritaikymo galimybės yra labai plačios, nebereikia vargti viską registruojant į popierinį žurnalą – tą atliksite skaitmeniniu būdu. Tokiais metodais jokia detalė neprasprūs pro akis, išvengsite žmogiškojo faktoriaus, o klientais bus labiau patenkinti jūsų paslaugomis.

Sistema leidžia stebėti vairuotojus, krovinius ir transportą nuotoliniu būdu. Galėsite atlikti lyginamąją darbuotojų arba reisų analizę, kitaip kategorizuoti duomenis ir matysite kas jums yra naudingiausia. Siekiant pelningumo labai svarbu yra mažinti kaštus, tą transporto valdymo sistema daryti leidžia pakankamai lengvai.

Galvojate ar prisiimti riziką ir plėsti savo veiklą ar reikėtų atnaujinti transporto parką? Tokios sistemos labai dažnai turi rizikos valdymo arba stiprius analizės modulius, kurie padės išanalizuoti rezultatus ir iš jų galėsite pasidaryti reikalingas išvadas, sudaryti tolesnį veiksmų planą.

Transporto priežiūros programos yra pakankamai ilgaamžės, dauguma jas įrengiančių kompanijų jas aptarnaus eksploatavimo laikotarpiu, todėl bėdų kilti neturėtų. Tinkamą sistemą rinkitės kartu su logistikos skyriaus darbuotojais arba jų vadovu. Tiesiogiai su šia sritimi susiduriantys asmenys galės geriau pakomentuoti ir pareikšti, ko iš programos reikia labiausiai. Būtent taip rasite geriausią sprendimą.