Kiekviena gamybinė įmonė žino, kiek daug įtakos efektyviai įmonės veiklai ir procesams turi gamybos valdymas. Šiandien gamybą planuoti ir valdyti kompiuterio skaičiuoklėje jau nebeužtenka, šiandien reikia modernių ir funkcionalių sprendimų. Vienu iš tokių sprendimų gali būti gamybos valdymo sistema Terra ERP.

Daugeliui gali kilti klausimas, ką reiškia ERP. Tai tarptautinis akronimas, reiškiantis įmonės resursų planavimą (angl. Enterprise resource planning). Įmonės resursų planavimas apima išteklių valdymą, finansų, prekybos ir kitos funkcijas, skirtas stebėti ir optimizuoti įmonės resursus.

Terra ERP sistema apima visus gamybinės įmonės verslo procesus nuo kliento užklausos ir pasiūlymo rengimo iki pagamintos produkcijos atkrovimo ir išvežimo klientui. Informacija į sistemą yra įvedama vieną kartą ir nuolat atnaujinama, todėl visi asmenys, kurie turi prieigą matyti ir redaguoti duomenis, mato realią informaciją. Tai, pirmiausia, sumažina klaidų tikimybę, taip pat informacijos dubliavimosi, pradingimo ir pan.

Gamybos valdymo sistema tinka bet kokio tipo gamybinei įmonei: tiek vykdančiai gamybą pagal klientų užsakymus, tiek gaminančiai srautais į sandėlį. Be kita ko, sistema yra pritaikoma kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar gamybinės veiklos srities, sistema visada bus individuali konkrečiai įmonei pagal jos poreikius ir galimybes.

Terra ERP sistema yra sukurta taikomosios programos pagrindu, yra nuolat atnaujinama nuotoliniu būdu, neprarandant jokios informacijos. Sistema yra puikus pasirinkimas norint pakelti veiklos efektyvumą ir sumažinti laiko sąnaudas, o neretai ir sutaupyti. Be kita ko, tai puikus įrankis valdyti finansinius srautus, dokumentus ir ataskaitas.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ką gaminate, kokiu principu gaminate ar kokio dydžio yra gamybinė įmonė, kiekvienai yra naudinga investuoti į gamybos valdymo sistemą, padedančią efektyvinti įmonės veiklą ir ištaisyti klaidas naudojant mažiausias laiko bei lėšų sąnaudas.