Spintos užsakymas nuo A iki Z

 

Spintos su stumdomomis durimis yra vienas perkamiausių produktų. Klientai iš visos Lietuvos užsisako šio baldo gaminimą. Kaip išsirinkti kompaniją ir kaip užsisakyti naujas spintas? Pirmiausia, visada pradėkite nuo kambarių analizės. Būtina įvertinti, kokio dydžio spintos reikalingos kiekvienam kambariui. Kada tiksliai žinote, kokius drabužius ir koks jų kiekis reguliariai bus talpinamas, tada galima pereiti prie dizaino. Šiandien galima rinktis iš didelio spalvų asortimento, tad jūsų visos idėjos gali nesudėtingai realizuotis. Jeigu suprantate apie dizaino kūrimo principus, tada šį darbą galite atlikti patys, tačiau visada rekomenduojame naudotis profesionalo teikiamomis paslaugomis. Užsisakykite interjero dizainerio vizitą į namus ir ši problema bus išspręsta. Geriau patikėkite šią užduotį profesionalui. Taigi, kad visi darbai užbaigti ir žinote, kokio dydžio, matmenų ir kokių spalvų spintos yra reikalingos, skambinkite baldų gamintojams. Atvykęs jų atstovas patikrins visus duomenis ir spintos bus pradėtos gaminti. Taip pat nepamirškite, kad daugelis baldų gamintojų turi interjero dizainerius, tad visus darbus gali atlikti viena įmonė.

Kokie spintos gamybos terminai?

 

Viskas priklauso nuo dydžio ir kiekio. Kartais spintos yra pagaminamos per savaitę, kartais per dvi. Tačiau didesnių užsakymų reikia laukti ilgiau. Spintos gamybos terminai individualiai priklauso nuo gamintojo. Daug faktorių lemia laiką, per kurį bus sukurtas naujas baldas. Sezono metu, esant dideliam užsakymų srautui terminas bus ilgesnis. Tačiau reikia žinoti ir tai, kad dažniausiai spintas su stumdomomis durimis gamina nestandartinių baldų gamintojai, todėl toks procesas priklauso nuo įmonės dydžio. Bet kokiu atveju, geriausia skambinti į kompaniją ir operatyviai gauti reikiamą informaciją.

Stumdomos durys spintose

 

Būtent stumdomos durys visas nestandartiškai, individualiai projektuojamas spintas padaro išskirtiniu produktu. Labai patogu, kad durys lengvai atsidaro, neužima daug vietos. Verta paminėti ir tai, kad dizainas gali būti individualus. Šiuos produktus užsisakinėja ne tik privatūs klientai, tačiau ir įmonės, viešosios įstaigos. Talpios spintos reikalingos mūsų kasdienybėje. Turime daug drabužių, instrumentų ar dokumentų, kuriems reikia laikymo vietos. Ieškantiems išskirtinio gaminio ir norintiems specialioje vietoje susikurti didelę spintą, rekomeduojame užsisakyti tokio produkto gaminimą. Tai padaryti išties lengva. Naudojantis internetu galite greitai susirasti įmones, kurios gamina tokius baldus. Išsikviesti specialistus objekto apžiūrai, pasirašyti sutartį ir jau po kelių savaičių naujos spintos bus pagamintos ir sumontuotos jūsų namuose ar biure.