oro kondicionieriaiNors oro kondicionavimo klausimas svarbus bet kuriuo metų laiku, visgi, artėjant karščiams, tai tampa itin aktualiu sprendimu. Bene populiariausi mūsų rinkoje yra mobilūs oro kondiconieriai. Be abejonės, patogu. Nešiojamo kondicionieriaus vieną dieną gali prireikti vienoje patalpoje, o kitą dieną jis jau bus reikalingas kitoje. Tad šiek tiek plačiau apie mobilius oro kondicionierius.

Mobilūs oro kondicionieriai nereikalauja jokių sudėtingų montavimo darbų. Todėl turi vieną didelį privalumą – yra ganėtinai pigūs, nes perkant kitas kondicionavimo sistemas itin aktualu kondicionieriaus kaina su montavimu. Mobiliems prietaisams ši problema atkrenta. Šie oro kondicionieriai skiriasi savo veikimo efektyvumu, triukšmo lygiu, dydžiu ir papildomomis funkcijomis.

Pagrindinis kriterijus, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį perkant mobilųjį oro kondicionierių – jo pajėgumas. Paprastai šių prietaisų aprašuose būna nurodytas BTU parametras, pagal kurį galima nuspręsti, kokio dydžio patalpai konkretus oro kondicionierius yra tinkamiausias. Įsigijus per silpną kondicionierių, patirsite diskomfortą, nes jis bus nepajėgus išvėdinti didesnes patalpas. Jeigu vėsinti norite patalpą siekiančių 20 kv.m., rinkitės 7.000 – 9.000 BTU galingumą turintį oro kondicionierių. Jau didesnei nei 40 kv.m. patalpai, patartina įsigyti 18.000 BTU galingumo kondicionierių. Beje, itin didelėms patalpoms dažnai naudojama keli mažesnio galingumo oro kondicionieriai. Tačiau, jeigu neturite galimybės jų išdėstyti norimoje didelėje erdvėje, tuomet ieškokite galingesnio prietaiso. Be abejonės, bet kokiu atveju, protingiausia pasitarti su prekybos vietos specialistais. Internetinės parduotuvės atstovai jums mielai atsakys į visus rūpimus klausimus.

Kalbant apie internetines parduotuves, reikia paminėti, jog tai išties protingas sprendimas įsigyti oro kondicionierių. Nepriklausomai nuo to, kokioje Lietuvos vietoje gyvenate ir jums aktualu oro kondicionieiriai Vilnius ar oro kondicionieriai Klaipėda, visuomet sulauksite profesionalios konsultacijos ir galimybės įsigyti oro kondicionierių su pristatymu į namus ar darbo vietą. Jeigu teikiate pirmenybę konkrečiai prekybos vietai ir visus prietaisus esate įsigiję konkrečiame prekybos centre, tuomet ieškokite jų internetinių parduotuvių. Sakykim paieškos mobilūs kondicionieriai Senukai ar mobilūs kondicionieriai e-nit jums suteiks progą išsirinkti sau tinkamiausią mobilų oro kondicionierių ir jaustis saugiems, jog įsigijote išties kokybišką prekę. Tuo tarpu, nežinantiems, kurią prekybos įmonę pasirinkti, visuomet gali pagelbėti mobilūs kondicionieriai atsiliepimai. Daugiau patirties turinčių klientų palankūs ar atvirkščiai, neigiami atsiliepimai leis atsirinkti patikimus prekybininkus.

Kalbant apie papildomas funkcijas, reikia paminėti kondicionieriaus dydį ir keliamą triukšmą. Jeigu jums aktualu tylūs kondicionieriai, ieškokite prietaiso, turinčio specialias funkcijas, galinčias sumažinti garso kiekį. Kokios tai funkcijos? Tai: programuojamas veikimo laikmatis, keli veikimo greičio nustatymai, miego režimas. Turėtumėte žinoti, jog silpnesnio galingumo mobilus oro kondicionierius visuomet veiks tyliau.

Jeigu planuojate dažnai keisti kondicionieriaus veikimo vietą, tuomet atkreipkite dėmesį į jo dydį. Labai svarbu iš anksto nustatyti ar jis tilps į planuojamą pastatyti vietą. Taip pat, pasidomėkite ar turi ratukus ir šonines rankenėles. Tai labai palengvina kondicionieriaus transportavimą iš vienos vietos į kitą.

Domėdamiesi oro kondicionieriais, nepraleiskite progos apžiūrėti ir Multisplit oro kondicionierių. Multisplit oro kondicionieriai kaina galbūt ir pasirodys šiek tiek per brangūs, tačiau verta žinoti, jog jie idealiai tinka patalpų kondicionavimui karštuoju metų sezonu ir bet kurių erdvių šildymui, esant didesniems šalčiams. Be to, tai puiki išeitis, kai pastate nėra galimybės ar tiesiog neplanuojate įrengti centrinės sistemos.

Galiausiai – artėjant šiltajam metų laikui, nepamirškite pasirūpinti oro vėsinimu ir kelionių metu. Kondicionierius automobilyje – neabejotinai komfortą suteikianti ir ilgą kelionę lengvinanti priemonė. Tam tinkamiausi mūsų rinkoje dažnai sutinkami mini kondicionieriai 12V. Juos nesunkiai rasite bet kurioje fizinėje ar internetinėje oro kondicionierių prekybos vietose.