Vasarai artėjant tikrai verta pasidomėti apie odos priežiūrą, kuri tinkama tuomet, kai saulės spinduliai gali neigiamai ją paveikti. Nors šiltasis sezonas atrodo ne paprastai smagus – džiaugiamasi kelionėmis, pramogomis, poilsiu, tačiau odai tai yra didelis išbandymas. Kad nereikalingi rūpesčiai jūsų odos neužkluptų, būtina pagalvoti apie savo veido odos priežiūrą, drėkinimą ir apsaugą. Jei vis dar nežinote kokias priemones reikėtų išbandyti, panaršykite www.goldbeautyline.lt svetainėje, kurioje tikrai atrasite ką nors tinkamo savo odai. Taip pat labai svarbu lepinti savo odą ir vitaminais, todėl praturtinkite savo maistą naudingomis medžiagomis, produktais ir valgykite subalansuotai. Vitaminas A, C, E, omega riebalai irgi teigiamai veikia odos būklę iš vidaus.

Išorinė veido priežiūra reikalauja pastangų ir noro. Neužtenka užsitepti lašelį kremo kasdien – reikia išsiugdyti ir kitus sveikus įpročius, kurie padės džiaugtis puikiais odos rezultatais ir apsaugos oda nuo saulės daromos žalos vasaros metu. Pirmiausia, užsitikrinkite, kad kasdien nuvalote odą itin švariai. Jokių nešvarumų, makiažo likučių likti neturėtų, kitaip svajonės apie sveiką ir gražią odą ir liks tik svajonėmis. Valymo priemonių yra visokiausių – vieni plauna veidą tik vandeniu, kas ganėtinai ilgai užtrunka, nes ne visas makiažas jam lengvai pasiduoda. Galima naudoti ir valymo pienelius, aliejukus arba dabar labai populiarų micelinį vandenį. Nuvalyta oda gali lengviau kvėpuoti, todėl įsisavinama daugiau deguonies, kas labai naudinga. Atminkite, jog vasaros metu intensyvėja prakaito išskyrimas ir riebalinių liaukų veikla, dėl ko kemšasi poros, atsiranda spuogai. Odai nekvėpuojant problemų tikimybė daug didesnė.

Drėkinimas greičiausiai suprantamas savaime. Kaitri saulė sausina odą, todėl kokybiškos veido odos priežiūros priemonės, kurios pasižymi drėkinančiomis savybėmis, tikrai nepakenks. Jei jūsų oda linkusi sausėti ir ne vasaros metu, tuomet reikalingas itin intensyvus drėkinimas. Rekomenduojama įsigyti priemonių su hialurono rūgštimi, kuri drėkina net ir giliuosius odos sluoksnius. Geresnį efektą pasieksite jei prieš tepant kremą bus naudojamas hialurono serumas. Nepamirškite odos patepti maitinamosiomis priemonėmis prieš naktį, kad po dienos saulėje, ji galėtų lengviau atsigauti. Tam tiks riebesni naktiniai kremai. Iš vakaro galima pasimėgauti ir veido kaukėmis.