Kaip padėti vaikui tobulėti net keliose srityse vienu metu ir paskatinti jį ar ją užsiimti pačiu(-a) savimi? Magnetinės piešimo lentos gali būti būtent tas problemos sprendimas, kurio ieškote.

Tai tikrai labai pigus ir smagus laiko praleidimo būdas kiekvienam mažyliui ar jaunesnio amžiaus vaikui. Jų būna pačių įvairiausių, su skirtingais uždedamais piešinukais ar net keičiamomis plokštelėmis, todėl lengvai rasite tai, kas tiks būtent jūsų atžalai. Magnetinės piešimo lentos tikrai nėra brangios, todėl taip vaiką užimsite bei lavinsite jo kūrybingumą neišleisdami didelių pinigų.

Paprastai ant lentutės vaikas nupiešia tam tikrą vaizdą ir gali jį akimirksniu visą arba dalinai ištrinti. Labai keista bet būtent tas trynimo efektas labai stebina ir sudomina vaikus bei skatina kurti iš naujo, kad piešinys būtų vėl ištrintas. Mažyliui tai bus tarsi magija, o tai sukausto tiek berniukų, tiek mergaičių dėmesį.

Tiesa, jeigu jūsų mažyliui labai patinka piešti, rasite jo mėgiamo animacinio filmo personažų išmargintas magnetines piešimo lentas, pvz. „Žmogus Voras“, „Ledo šalis“, „Ratai“ bei kita. Kai kurios didesnės lentos pasižymi ir skleidžia šviesos efektus ar muzikėlę, tad jų interaktyvumas tikrai duos labai didelę naudą jūsų atžalos vystymuisi bei savęs pažinimui.

Jeigu nesate užtikrinti ar toks žaidimas patiks jūsų mažajam, galite išbandyti mažą bei nebrangią magnetinę lentą, o vėliau, jeigu aistra piešimui augs, o lentelė sukels šypseną bei džiugesį, galite į tai investuoti ir daugiau. Tiesa, toks žaislas vaikui, vyresniam nei 8-9 metai gali pasidaryti neįdomus (tai nėra faktas, tiesiog, tada vaikai ima labiau domėtis paprastu piešimu). Vėliau, tokią lentelę jie į rankas paima trumpam, tačiau taip pat produktyviai praleidžia laiką, prisimena linksmą vaikystę. Todėl nereiktų bijoti išbandyti, nes vaikas vis tiek ras progą save užimti magentinės piešimo lentos pagalba.