Lenkiški baldai: optimalus pasirinkimas?

Turime ko pavydėti kaimynams pietvakariuose. Lenkija sukūrė tvirtą ekonomiką, nuolat augančią ir gaminančią vis geresnę produkciją. Lietuviai vis dažniau vyksta į istoriškai itin artimą mums Lenkiją, kur perka ne tik maistą, bet ir baldus. Tiesa, ir Lietuvoje galite rasti nemažai kokybiškų lenkiškų baldų, kurie tikrai verti dėmesio.

Dažnai mums vis dar atrodo, kad tik itališki ar vokiški baldai bus kokybiški, na ir minimalistiniai skandinaviški dar sudomina kai kuriuos pirkėjus. Tačiau, dabar nebe 8-asis dešimtmetis ir geros gamybos technologijos bei kokybiškos medžiagos yra prieinamos visiems, tad net ir mūsų kaimynai lenkai jau gana ilgai gamina gerus baldus. Galbūt dizaino aspektu jie mažiau įdomūs nei itališki ar vokiški, tačiau iš Lenkijos kilusių baldų kainos pastebimai mažesnės, o svarbiausia detalė – kainos ir kokybės santykis turbūt niekuo nenusileidžia jau minėtų konkurentų produkcijai iš vakarų.

Vienintelis minusas, kuriuo gali pasižymėti lenkiški baldai ilgaamžiškumo stoka. Mažesnė kaina dažniausiai yra šiek tiek mažiau premijinės kokybės medžiagos ir konstrukcija, kuri nusidėvi truputį greičiau. Tačiau žiūrėkite iš kitos pusės, mažiau sumokėsite dabar, praėjus mažesniam laikui galėsite baldus nesunkiai pakeisti naujais, nes kainuoja jie gana nedaug.

Taip pat labai didelis privalumas, kuriuo pasižymi bene bet kuri lenkiškų baldų Lietuvoje pasiūla – nuolatinis prieinamumas. Dauguma salonų, kurie parduoda itališką ar vokišką produkciją, priima jūsų užsakymą ir jį pateikia gamintojui, tad baldus gaunate po kelių mėnesių, o su lenkiškais taip bene niekad nebūna. Galų gale, mūsų ir lenkų kultūros yra labai panašios bei artimos, todėl dizaino srityje jų miegamojo ar svetainės komplektai daug labiau tinka mūsiškam interjerui. Taigi, nebėra ko svarstyti, jei vertinate gerą kainos ir kokybės santykį bei ieškote baldų, kurie subtilūs, santūrūs, tačiau patogūs – lenkiški baldai tiks būtent jums!