Šiandien vis sparčiau auga poreikis siųsti siuntas didesniais atstumais, t. y., į užsienį, ten gyvenantiems draugams, artimiesiems ir pan. Kiekvienas norime, kad siunta gavėją pasiektų kuo greičiau, kad ji nebūtų pažeista arba dar blogiau – prarasta, ir, žinoma, kad siuntimas kainuotų kuo pigiau. Šiandien labai daug kurjerių tarnybų siūlo siuntų siuntimo paslaugas, taigi, kaip išsirinkti?

Visiems geriausiai žinomos tokios tarptautinės kurjerių tarnybos kaip DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, OMNIVA, UPS, USPS yra tikrai patikimos. O kokią rinktis, pirmiausia, reikia pagal tai, ką siunčiate, kokia kryptimi, kaip greitai siunta turėtų pasiekti gavėją, galiausiai, kiek galite mokėti už šią paslaugą. Nors visos šios kurjerių tarnybos yra tarptautinės ir atlieka tą pačią funkciją, tačiau skiriasi. Kokie yra pagrindiniai šių siuntų tarnybų skirtumai?

Siuntų tarnybos DHL, TNT, UPS ir USPS išsiskiria tuo, kad suteikia galimybę užsisakyti itin skubų pristatymą: į didžiausius pasaulio miestus, pavyzdžiui, Londoną, Niujorką, Čikagą ir kt., siunta nukeliaus per 1–2 darbo dienas. Siuntų tarnyba VENIPAK – puikus pasirinkimas, siuntą siunčiantiems Lietuvoje arba į Pabaltijo šalis. Siuntų tarnybos ITELLA išskirtinumas – galimybė gabenti didelių išmatavimų siuntas, maksimalūs leistini siuntų matmenys yra didesni nei kitų kurjerių. GLS kurjeriai siuntas pristato visoje Europoje ir pasižymi itin palankiomis kainomis. Kurjerių tarnyba OMNIVA siūlo itin modernų ir patogų siuntų palikimo ir atsiėmimo būdą – paštomatus, ko nesiūlo jokia kita tarnyba.

Kainą sudaro labai daug skirtingų faktorių, tačiau labiausiai ji priklauso nuo šalies, į kurią siunčiate siuntą, siuntos išmatavimų ir pristatymo greičio. Jei norite, kad siunta gavėją pasiektų itin greitai, rinkitės Express paslaugą, o jei norite sutaupyti – Economy.

Taigi, kiekviena kurjerių tarnyba pasižymi savais privalumais ir trūkumais, todėl turite aiškiai žinoti, kas yra Jūsų prioritetas – kaina, greitis ar pan. Daugiau apie kurjerius galite rasti čia: https://www.siuskpigiau.lt/siuntiniu-pervezimas/kurjeriai