Jeigu ieškote tam tikros apdailos virtuvės ar vonios kambario sienoms, sienų plytelės turėtų būti jūsų sąrašo viršuje. Galite sukurti gausybę kompozicijų, rasti pačių įvairiausių spalvų plytelių, kurios derės prie esamo interjero ar jį papildys, taip sukurdamos labai gražų ir akims malonų vaizdą.

Kaip sienų plytelės tinka ir grindims naudojamos plytelės (tik ne atvirkščiai), nes ant grindų dedami paviršiai yra daug tvirtesni už tuos, kurie tinka sienoms, tad, jeigu plytelių lieka po grindų klojimo, jas galite sėkmingai panaudoti ant sienų. Dedant sienų apdailą, galite naudoti kontrastus bei vadovautis tam tikromis interjero taisyklėmis. Pvz. didesnėse patalpose tinka tamsesnės spalvos, o mažuose – šviesios, kurios padidina erdvę.

Dizaino ir kūrybinės galimybės su sienų plytelėmis yra beveik neribotos. Galite dėlioti mozaikas, sukurti raštus ir tekstūras bei kitaip paversti kambarį kuo labiau individualiu su savo pačių parinktomis plytelėmis. Jeigu ieškote saugaus ir klasiško sprendimo, rinkitės rudas/juodas/baltas/švelnias spalvas. Paprastai dar tinka vienas ryškus akcentas, tačiau kaip ir visur – tai skonio reikalas. Jeigu norite sukurti tam tikrą atmosferą vonios kambaryje bei aplink jį – nebijokite ir paeksperimentuoti, kartais apie geriausius ir gražiausius sprendimus net nepagalvojame.

Jeigu plytelė netyčia nuskilo arba sulūžo, nesistenkite ją keisti iškart. Net ir menkiausias spalvos ar tono skirtumas bus labai pastebimas, todėl reiktų arba išsaugoti pakuotę arba kažkur užsirašyti spalvos kodą, kad vėliau galėtumėte be problemų sutaisyti. Tiesa, protingiausia būtų prieš įsirengiant plyteles, jų nusipirkti šiek tiek daugiau nei prireiks, kad tokiu atveju nebūtų sunku pašalinti trūkumus.