Seksas yra naudingas tiek žmogaus kūnui, tiek sielai, tad nieko keisto, kad neturintiems rimtų santykių – siūlome rasti partnerį, kuris norėtų neįpareigojančių santykių. Tikėtina, kad tokiu atveju kasdienybė bus kur kas spalvingesnė ir tuo pačiu geriau jausitės.

Tiesa, ne visi teigiamai vertina friends with benefits santykius, tad verta detaliau paanalizuoti – kokie privalumai ir kokie minusai Jūsų laukia.

Kur ieškoti tokio partnerio?

Nepriklausomai nuo to, ar moteris ieško sekso draugo, ar vyras moters – visada paprasčiausias būdas ieškoti internete, kadangi čia galima rasti ne tik žmogų, kurie nori to paties kaip ir Jūs, tačiau ir Jūsų poreikius atitinkantį asmenį. Juk seksui labai svarbus fizinis suderinamumas, kai kurie labai daug dėmesio skiria išvaizdai, galiausiai, kai kuriems yra svarbu, kad būtų ir emocinė trauka, kuri tikrai nereiškia meilės.

Svarbiausia pasirinkus portalą, kuriame norite registruotis, nurodyti, kad reikalingas seksas Panevėžyje, tačiau ne ilgalaikiai santykiai. Svarbu būti atviru.

Emocinio ryšio baimė

Nors dažniausiai minima, kad būtent moterys yra jautresnės ir jos dažniausiai „prasiriša“ prie vyro su kuriuo miega, tačiau tai nėra tiesa. Vyrai taip pat dažnai jaučia emocinius ryšius su savo partnerėmis, tad būtent tai ir yra didžiausias minusus su kuriuo tenka susidurti turint žmogų tik seksui.

Natūralu, kad ilgainiui gali atsirasti jausmai, tad tiek moterys, tiek vyrai turi įvertinti – ar tai jiems nebus problema. Tikėtina, kad viena pusė gali likti įskaudinta, tad reikia tai suprasti. Žinodami rizika – galėsite ir nuspręsti, ar verta palaikyti tokius santykius.

Svarbu – tinkama apsauga

Norėtume atsakingai priminti, kad palaikant tokius santykius labai svarbi apsauga. Ne tik nuo nėštumo, tačiau ir lytiškai plintančių ligų, kadangi tokie santykiai yra tvirti ir modelis reiškia, kad viena pusė gali turėtų santykiu ne tik su kita puse. Žinoma, kad tai didina tikimybę ir LPL ligų, tad kuo daugiau atsakingos apsaugos – tuo geriau.