CHI šilkas plaukams – tai itin giliai plaukus atstatanti, nenuplaunama priemonė. Ji praturtinta natūraliu šilku, kviečių ir sojos baltymais. Šios priemonės sudėtyje esantys šilko proteinai, kurie apima net septyniolika amino rūgščių, suteikia plaukams ilgai išliekančią drėgmę ir nepakartojamą žvilgesį. CHI šilkas tinkamas naudoti net ir labai pažeistiems, nualintiems, išsausėjusiems ir spindesį praradusiems plaukams.

CHI šilkas tinkamas naudoti tiek namuose, tiek profesionaliai.

Naudojimas namuose: keletą priemonės lašų užlašinti ant delnų ir tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį. Priemonė integruojasi į plauką šilumos pagalba, taip pamaitindama jį reikiamomis medžiagomis.

Profesionalus naudojimas: švarius ir nusausintus plaukus ištepti šilku ir 10–15 min. pašildyti klimazonu arba plaukų fenu. Salonuose ši priemonė naudojama kaip šilko terapija.

CHI šilkas plaukus padaro glotnius, minkštus, lengvai formuojamus, stiprius ir elastingus. Naudojant plaukų šilką, jie neapsunksta ir labiau blizga. Tai puiki apsauginė priemonė nuo saulės, vėjo ir vandens druskų.