Kokia palapinės kaina yra pigi?

 

Ko gero daugelis esame susidūrę su tuo, jog norint įsigyti kokybišką palapinę, ne visada tinka jos kaina. Natūralu, kad ieškome pigios palapinės. Klausimas, kokia palapinės kaina yra pigi? Šiandien, galime rasti palapines, kurių kainos prasideda nuo 30 Eur. Ar tokia kaina yra pigi? Kiekvienas profesionalus keliautojas pasakytų, kad geriausia orientuotis ne tik į kainą, bet ir į palapinės audinių kokybę, jos dydį ar patogumą naudoti. Viskas priklauso, nuo to, kur ruošiatės keliauti. Kada planuojate kelionę į gamtą ir važiuojate dviračiu ar judate pėsčiomis, tada geriausia rinktis lengvas palapines. Jos dažnai yra greitai surenkamos ir turi audinius, kurie nepraleidžia vandens. Tiems, kas ruošiasi kelionei su draugais ar šeima, geriausia rinktis erdves, keturvietes ar penkiavietes palapines. Tokios palapinės gali kainuoti nuo 150 Eur iki 300 Eur. Galutinė kaina priklausys nuo palapinės tipo. Palapinės, kurios pagamintos iš itin aukštos kokybės medžiagų ir turi tvirtą konstrukciją kainuoja ženkliai brangiau. Tačiau, net ir pigios palapinės gali būti kokybiškos. Viskas priklausys nuo gamintojo ir palapinės modelio.

Ar pigios palapinės gali būti kokybiškos?

 

Kaip jau supratote, pigi palapinės kaina, dar nereiškia, kad ji bus prasta. Aišku, už nedidelę sumą nenusipirksite didelės ir ekstremalioms sąlygoms pritaikytos palapinės. Dažnu atveju norint įsigyti kokybišką produktą, reikės išleisti kiek daugiau nei 100 Eur. Tačiau, jeigu ieškote vienvietės palapinės, kuri būti lengva ir skirta Lietuviškam klimatui, tada jos kaina nebus itin didelės. Nuo ko priklauso palapinės kainos? Pagrindiniai kriterijai, kurie lemia palapinių kainas, tai palapinės dydis, audiniai ir palapinės tipas. Šiuo atveju kuo palapinė mažesnė, tuo ji pigesnė. Tačiau, jeigu ieškote minusinei temperatūrai pritaikytos palapinės, tad net ir nedidelė palapinė gali kainuoti gana daug. Viskas priklauso, nuo palapinės tipo. Antras svarbus kriterijus, tai palapinės audiniai. Vienos palapinės yra skirtos poilsiui gamtoje, kitos žygiams, o taip pat yra palapinių, kurios pritaikytos ekspedicijoms į kalnus. Audiniai skiriasi tuo, kad vieni praleidžia vandenį, kiti ne. Taip pat specialūs audiniai efektyviai šalina drėgmę, tad tokiose palapinėse jausitės komfortabiliai. Kaip jau supratote, galite rinktis palapines, kurios skirtos vienam, dviem ar keturiems, penkiems asmenims.

Keliautojo patarimai, renkantis palapinę

 

Profesionalus keliautojas dalinasi patirtimi, kuri bus naudinga tiek aktyviai keliaujantiems, tiek pirmą kartą besiruošiantiems į kelionę. Kas svarbiausia renkantis palapinę? Pagrindinius kriterijus, tai palapinės svoris ir jos audiniai. Tiems, kas keliauja pėsčiomis bus supranta, kad sunki palapinė yra nepatogi nešti. Geriausia rinktis lengvas ir tokioms kelionėms skirtas palapines. Kokios palapinės geriausios? Šiuo atveju geriausios palapinės nėra. Viskas priklauso kur ir kaip keliaujate. Kelionėms automobiliu yra skirti vieni produktai, kada keliaujama dviračiu ar pėsčiomis geriausia kompaktiškos palapinės. Kur įsigyti kokybišką produkciją? Lietuvoje galima rasti nemažai specializuotų parduotuvių, kuriuose rasite didelį palapinių pasirinkimą. Rekomenduojame pirkti iš tų pardavėjų, kurie specializuojasi šioje srityje.