CRM sistema – tai klientų valdymo sistema. Šiandien visi ieško paslaugų, kurių užsakymas būtų paprastas ir aiškus, informacija būtų lengvai pasiekiama, itin vertinami mobilūs sprendimai. Todėl labai svarbu pažinti savo klientą, įvertinti jo poreikius ir susidraugauti su juo. Kyla klausimas, ar valdyti klientus ir santykius su jais reikia visoms paslaugas teikiančioms įmonėms, pavyzdžiui, ar ekspeditoriams reikalinga CRM sistema. Specialistai vieningai sutaria, kad ji reikalinga visiems, tame tarpe ir ekspedijavimo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Visoms logistikos, ekspedijavimo ir kitas transporto paslaugas teikiančioms įmonėms naudinga investuoti į transporto valdymo sistemą, apimančią ir klientų valdymą. Nereikia išsigąsti, kad sistema visada yra vienoda ir gali netikti Jūsų įmonei. Transporto valdymo sistema yra modeliuojama ir pritaikoma konkrečiai Jūsų įmonei pagal paslaugų pobūdį, apimtis ir veiklą. Todėl ji visada bus naudinga konkrečiai Jums. Sistema yra tinkama tiek didelei logistikos įmonei, tiek nedidelei ekspedijavimo įmonei, tiek įmonei, turinčiai nuosavą automobilių parką.

Transporto valdymo sistemos apima visus įmonėje vykstančius procesus: klientų valdymą, dokumentų valdymą, pardavimų valdymą, tiekimo grandinių ir sandėlių valdymą, personalo valdymą, finansų valdymą. Tai sistema, kurioje yra integruoti įmonės užsakymai, ekspedicija, transporto ūkis, pervežimai ir mobilūs sprendimai.

Pirmiausia, tokia sistema yra naudinga klientams, nes jie paslaugas gauna paprasčiau, aiškiau ir greičiau, o įmonei sistema leidžia išspręsti iškylančias problemas su mažiausiomis laiko sąnaudomis. Taip pat lengvai sudaryti ir surasti optimaliausius maršrutus, maksimaliai išnaudoti automobilių parką, online režimu stebėti užsakymų būseną, lengvai administruoti vairuotojų išlaidas komandiruočių metu, optimaliai perplanuoti vidinius įmonės procesus ir t. t.

Taigi, jei ieškote tiesiausio kelio į ekspedijavimo verslo sėkmę ir augimą, investuokite į transporto valdymo sistemą.